Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞANLIURFA'DA ÖĞRETMENLER SİGARAYA SAVAŞ AÇTI

ŞANLIURFA'DA ÖĞRETMENLER SİGARAYA SAVAŞ AÇTI

ŞANLIURFA İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından sigarayı bırakma kampanyası başlatıldı.

Giriş Tarihi: 3 Nisan 2012 Salı 08:08
ŞANLIURFA'DA ÖĞRETMENLER SİGARAYA SAVAŞ AÇTI
'Sigarayı Bırak, Yaşamaya Bak' adı verilen kampanyaya katılan öğretmenler, paketlerini ezip sigarayı bırakma sözü verdi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan kampanyanın tanıtımı, müdürlük bahçesinde yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala, idareciler ve öğretmenlerin katıldığı kampanya sırasında, sigaranın zararlarının anlatıldığı dövizler taşındı. Kampanyaya ilişkin konuşan Milli Eğitim Müdürü Ahmet Pala, sağlıklı bir yaşam için böyle bir karar aldıklarını söyledi. Pala, "Sigara, hepinizin malumu olduğu üzere toplumumuzu yaralayan, hasta, kanser eden bir illettir. Biz de bu illetten inşallah kurtulacağız. Bugün davranışlarımızla da bunu göstereceğiz ve bundan sonraki çalışmalarla da sigara bırakma işlemini gerçekleştirme yolunda devam edeceğiz" dedi.

Pala, ayrıca yaptıkları çalışmalar ile bugüne kadar kentte 62 öğretmenin sigarayı bırakmasını sağladıklarını kaydetti. Yapılan konuşmaların ardından kampanyaya katılan eğitimcilerden bazıları ceplerinde bulunan paketleri yere atıp, ezerek sigarayı bırakma noktasında ilk adımlarını attılar. 
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Karaköprü'de şüpheli valiz paniği..

Karaköprü'de şüpheli valiz paniği..

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık