Ana Sayfa Urfa Haberleri Şanlıurfa'da Polisin Sarhoş Mesaisi(video)

Şanlıurfa'da Polisin Sarhoş Mesaisi(video)

Şanlıurfa'da, trafiğin yoğun olduğu bulvarda ayakta durmakta güçlük çeken alkollü 3 kişi, sürücülere zor anlar yaşattı

Giriş Tarihi: 7 Ocak 2012 Cumartesi 06:40
Şanlıurfa'da Polisin Sarhoş Mesaisi(video)
Şanlıurfa'da, trafiğin yoğun olduğu Atatürk Bulvarında ayakta durmakta güçlük çeken alkollü 3 kişi, sürücülere zor anlar yaşattı. Ünlü tiyatro sanatçısı Levent Kırca'nın parodilerini aratmayan alkollü kişilere kelepçe takmak isteyen polislere direnen bir alkollü, "Bana kelepçe takınca sana mükafat mı verecekler. Amir mi olacaksın" diyerek tepkisini dile getirdi.

Şanlıurfa'nın en işlek caddesi olan Atatürk Bulvarı, Köprübaşıkavşağında saat 17.00'de yol ortasındaki demir bariyerlere tutunarak, trafiği tehlikeye düşüren ve ayakta durmakta güçlük çeken adı öğrenilmeyen alkollü, araçlara tekme atıp önünde durması üzerine, polise ihbar edildi. Kısa sürede olay yerine gelen sivil polisler, cadde ortasında trafiği tehlikeye düşüren alkollü kişinn koluna girerek, kaldırım kenarına götürdü. Kimlik sorgulaması yapılan kişi, polis merkezine götürüldü.

Aynı yerde bu kez saat 18.00'da, alkollü bir kişi, bağırarak etrafa rahatsızlık vermeye başladı. Yanında bulunan arkadaşlarına yerdeki çöpleri toplatan alkollü için gelen polisler, bunu da ikna ederek polis merkezine götürdü.

KELEPÇE TAKINCA SİZE MÜKAFAT MI VERECEKLER

Ünlü tiyatro Oyuncusu Levent Kırca'nın 'sarhoş' tiplemesiyle sahnelediği parodileri aratmayan üçüncü alkollü ise saat 19.00'da yine aynı yerde Köprübaşı kavşağında görüldü. Ayakta durmakta güçlük çeken ve etrafa zarar veren alkollü kişi için esnaf polise 3 kez sarhoş ihbarında bulundu. Olay yerine gelen polis bu kez alkollüyü polis merkezine götürmekte zorlandı.

Polislere direnerek, 'beni bir yere götüremezsiniz' diye bağıran alkollü kişinin yüzüne polis sprey göz yaşartıcı gaz sıktı. Ancak sarhoştan çok polis memuru kendi sıktığı gazdan etkilenince, şapkasını çıkartıp yüzünü serinletmeye çalıştı. Bir süre polislere zor anlar yaşatan alkollüyü etkisiz hale getirmek için 5 polis memuru müdahalede bulundu.

Kaldırıma yatırılarak arkadan elleri kelepçelenmek istenen alkollü polislere tepki göstererek, "Bana kelepçe takınca size mükafat mı verecekler. Amir mi olacaksınız" dedi. Arkadan elleri kelepçelenen alkollü, güçlükle ekip otosuna bindirilerek, sağlık kontörlü için hastaneye götürüldü

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık