Ana Sayfa Kültür/Sanat Şanlıurfa'da Suriye Konulu Konferans

Şanlıurfa'da Suriye Konulu Konferans

Mazlum Suriye Halkına İnsani Yardım Platformu adına Behçet Atilla, Şanlıurfa'da Suriye konulu konferans düzenleyeceklerini açıkladı.

Giriş Tarihi: 21 Aralık 2012 Cuma 12:35
Şanlıurfa'da Suriye Konulu Konferans

Mazlum Suriye Halkına İnsani Yardım Platformu tarafından organize edilecek konferans ile ilgili olarak Behçet Atilla, Şanlıurfa'da Suriye konulu düzenleyecekleri konferansla ilgili yaptığı açıklamada:

20 aydır devam eden olaylar sebebiyle oldukça zor günler yaşıyan Suriye halkının yardımına koşmak, yaralarını sarmaya çalışmak için Ş.Urfa’daki yaklaşık 60 STK’nın bir araya gelmesiyle Mazlum Suriye Halkına İnsani Yardım Platformu kurduk. Elhamdulillah şu ana kadar 12 tır insani yardımı Suriye halkına gönderdik. Göndermeye devam edeceğiz. Şimdi de Mazlum Suriye Halkına İnsani Yardım Platformu olarak “Suriye Halkının Özgürlük Mücadelesi” konulu bir konferans tertipledik. Önümüzdeki Pazar günü(23 Aralık 2012) saat:18:30 da Esentepedeki Ş.Urfa Belediyesi Nikah ve Konferans Salonunda (Urfa CTY) yapacağımız konferansın konuşmacıları Gazeteci Yazar Adem Özköse ve İHH Başkan Yardımcısı Araştırmacı Yazar Osman Atalay olacak. Malumunuz Gazeteci Yazar Adem Özköse yaklaşık 70 gün Zalim Esad zindanlarında kalmıştı. Bu konferansımıza tüm halkımız davetli ve giriş ücretsizdir.

 

 

Tarih : 23 Aralık 2012- Pazar

Saat  : 18:30

Yer    : Ş.Urfa Belediyesi Nikah ve Konferans Salonunda (Urfa CTY)-Esentepe/Ş.Urfa

 

Konuşmacılar: 1-  Gaz. Yazar Adem Özköse

2-  Araşt.Yazar Osman Atalay (İHH Başkan Yardımcısı)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star