Ana Sayfa Urfa Haberleri Şanlıurfa’da Teknosa'nın İndirim Kazığı (VİDEO)

Şanlıurfa’da Teknosa'nın İndirim Kazığı (VİDEO)

Şanlıurfa’da Teknosa firmasısının mağazasındaki bazı ürünlerde yüzde 50'ye varan indirimler yapacağını duyurması vatandaşların yağmur çamur demeden izdihamına neden oldu.

Giriş Tarihi: 24 Aralık 2011 Cumartesi 10:57
Şanlıurfa’da Teknosa'nın İndirim Kazığı (VİDEO)
Şanlıurfa’da Teknosa firmasısının mağazasındaki bazı ürünlerde yüzde 50'ye varan indirimler yapacağını duyurması vatandaşların yağmur çamur demeden izdihamına neden oldu.


Merkezi İstanbul'da bulunan ve Türkiye'nin değişik illerindeki şubeleri aracılığıyla bir günlük gerçekleştirdiği yüzde 50'ye varan indirim kampanyasında bilgisayar, televizyon, cep telefonu ,fotograf makinası gibi ürünleri satışa sundu.


Söz konusu Teknosa firmasının Şanlıurfa mağazasında bugün sabah saat 10'da mağazanın mesai açılışıyla, indirimli ürünleri satışa sunacaklarını mağaza yetkilileri bir kaç gün öncesinden müşterilerine duyurdu. Bu duyuru ile birlikte özellikle Şanlıurfa'da aşırı yağmurlu havada, alışveriş yapmak isteyen  Şanlıurfalı yüzlerce vatandaşın sabahın erken saatlerinde mağazanın önünde toplanmasına alışveriş sırasına izdihamına neden oldu.

Saat 10'da mağazanın kapılarını açmasıyla birlikte mağazaya akın eden müşteriler, almak istedikleri indirimli ürünlerden  raflarda sadece bir- iki tane olduğunu görmeleri mağaza içerisinde de izdiham ve vatandaşların tepkisine neden oldu.

İstediği ürünü çok az sayıda olduğu için alamayan vatandaşlar tepki göstererek:
“Günlerce öncesinden yetkililer kampanya borüşürlerinde yaptıkları açıklama ve duyrularında her indirimli üründen yüzlerce olduğunu beyan ediyorlar. Ancak kampanya günü raflara bu ürünerden bir veya ikitane koyarak tüketicilere resmen kazık atıyorlar” şeklinde konuştular.


Sabah satlerinde mağazanın önünü hınca hınç dolduran çok sayıda vatandaş bahsettiği indirimli ürünlerin çok az sayıda satılması dolasıyla mağazadan birşey alamadan eli boş çıktı.

Haber: Ahin GÜNEŞ - Urfahaber özel

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star