Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞANLIURFALI SEYYAH KIZLAR MARDİN’İ GEZDİ

ŞANLIURFALI SEYYAH KIZLAR MARDİN’İ GEZDİ

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi üyeleriyle beraber, Gençlik Ve Spor Bakanlığının düzenlediği Seyyah Bizim İller projesi kapsamında Mardin’i Gezdiler.

Giriş Tarihi: 3 Mart 2014 Pazartesi 08:02
ŞANLIURFALI SEYYAH KIZLAR MARDİN’İ GEZDİ

Bütün masrafların bakanlıkça karşılandığı günübirlik Seyyah gezileri 01 Mart 2014 tarihi itibariyle başladı.

Yenişehir Gençlik Merkezi ‘nin illk durağı Mardin ili oldu. Mardin’de çok güzel bir gün geçiren YGM’ li gençler; Kasimiye Medresesi, Zinciriye medresesi, Kırklar Kilisesi, Ulu Cami, Şeyh Çabuk Cami ve çarşı gezisi  yaptılar. Bu geziye  Cumartesi 40 kız, Pazar günü ise 45 kişi katıldı.

Şanlıurfa Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah CANBEYLİ : “Bu proje kapsamında üyelerimizi  yakın illere götürüp  gezdiriyoruz.Böylelikle onlara hem değişik , hem de stresten uzak bir gün yaşatmak  niyetindeyiz.Sırada Gaziantep ve Kahramanmaraş illeri var.” Dedi.

Şanlıurfa  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ertuğrul YILDIZ İise: Seyyah- Bizim İller”  gezi programı  gençlerin kişisel ve sosyal gelişimine katkıda bulunmak amacıyla yaşadıkları illerden ülkemizdeki farklı illere seyahat etmelerini , akranlarıyla tanışıp kaynaşmalarını amaçlayan bir projedir.Projemize bütün gençlerimizi bekliyoruz” diye konuştu.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık