Ana Sayfa Spor Şanlıurfalı Taraftarlar Sıkıntılı

Şanlıurfalı Taraftarlar Sıkıntılı

Şanlıurfaspor Genç Taraftarlar Derneği Başkanı Abdullah Tuğbay ile Eyyübiye Mahalle Temsilcisi Abdulkerim Aktosun, Gap Haber Ajansı'nı(GAPHA) ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Giriş Tarihi: 29 Haziran 2011 Çarşamba 17:37
Şanlıurfalı Taraftarlar Sıkıntılı
GAPHA)-GAPHA'ya bir nezaket ziyareti yapan Tuğbay ile Aktosun, Haber Koordinatörü Aziz Budak tarafından karşılanarak Sarı- Yeşilli ekip ve Taraftarlar Derneği hakkında kısa bir sohbet etti. Yeni transferlerin muhakkak Urfaspor'a faydalar sağlayacağını belirten Tuğbay, Yeni yönetimin amacının gece gündüz  çalışarak bu takımı Bir üstlige çıkartmak olduğunu söyledi.
Tuğbay yaptığı açıklamada, "Yapılan son kongrede işadamımız Kemal Saraçoğlu ve yönetimi Şanlıurfasporumuzu yönetmek ve  başarılara ulaşması için ellerinden gelen tüm imkanlarını gayretlerini seferber edeceklerini canı gönülden inanıyorum." dedi. 
YÖNETİM TARAFTARI TRİBÜNE ÇEKMELİ

Taraftar grubunun eğitimli ve kültürlü bir seviyeye gelmesi için yoğun çaba sarf ettiklerini ifade eden Abdullah Tuğbay, Şanlıurfaspor Yönetimide acilen taraftarı tribüne çekecek transferler ve taraftarlarla ilgili çalışmalar yaparak takıma küskün vatandaşları tribüne çekmeleri gerektiğinin altını çizdi. Genç Şanlıurfaspor Taraftarlar Derneği olarak sıkıntılı günler yaşadıklarını söyleyen Tuğbay, Eyyübiye Mahallesinde temsilcilik açtıklarını, çok kısa zamanda da, Süleymaniye ve Devteştide temsilci açacaklarını belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star