Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞANLIURFALI TENİSÇİLERDEN BÜYÜK BAŞARI

ŞANLIURFALI TENİSÇİLERDEN BÜYÜK BAŞARI

Türkiye Tenis Federasyonunun yapmış olduğu +13 yaş üstü hafta sonu turnuvası Adana da yapıldı.Şanlıurfa’dan katılan Gülistan Hurma, turnuvayı 2. Olarak tamamladı.

Giriş Tarihi: 31 Mart 2015 Salı 20:20
ŞANLIURFALI TENİSÇİLERDEN BÜYÜK BAŞARI

Konu ile ilgili açıklama yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Murat ÖNEN, Sporcuların yapmış olduğu başarıdan dolayı memnuniyetini dile getiren Önen, Milli Takım seçmelerine gitmeyi hak kazanan Gülistan Hurma, Fadile Çılpan ve Emine Çiftçi’ ye başarılar dileyerek Milli Takım seçmelerinde başarılı bir şekilde Şanlıurfa’yı temsil edeceklerine inanıyorum

Önen, Şanlıurfa’mız bütün spor dallarında sürekli Milli Takım seçmelerine sporcu gönderen bir İl halini aldı buda bizim doğru işler yaptığımızı gösteriyor. Tesisleşme adına il Müdürümüz Ertuğrul YILDIZ çok büyük çabalar harcayarak her alanda spor faaliyetlerinin gelişmesine olanak sağladı. Sporcularımız haftanın her günü bu tesislere gelerek çalışmalarını gerçekleştirebilir. Biz onlar için buradayız ve sporcularımıza en iyi şekilde hazırlayarak onlara geleceklerinde yön verme adına yardımcı oluyoruz. Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık