Ana Sayfa Dünya “Şanlıurfa’mızı tarımda marka şehir yapma gayreti içerisinde olmalıyız”

“Şanlıurfa’mızı tarımda marka şehir yapma gayreti içerisinde olmalıyız”

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil YILDIZ, Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet YAVUZ, Eski Belediye Meclis Başkanı Mustafa YAVUZ ve beraberindeki heyet; Tüm Sanayici ve İşadamları Derneğini (TÜMSİAD) Şanlıurfa Şubesini ziyaret etti.  

Giriş Tarihi: 11 Aralık 2015 Cuma 16:19
“Şanlıurfa’mızı tarımda marka şehir yapma gayreti içerisinde olmalıyız”

Ziyaret sırasında TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Sadık Sade ”Sayın vekilimiz ve beraberindeki heyetin Derneğimize yapmış oldukları ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Ve Sayın Vekilimiz İbrahim Halil Yıldız’a görevinde başarılar dilerim. Memleketimize hep beraber sahip çıkmamız gereklidir ve geçmişte yaptığımız hatalardan ders çıkarıp şehrimizi bilen tanıyan ve kanayan yaralarına yerinde ve zamanında neşter vurabilecek yöneticilerin olması gerektiği kanısındayız. Tarım şehri olan Şanlıurfa’mızı tarımda marka şehir yapma gayreti içerisinde olmamız gerekiyor. Bu şehir bizim şehrimiz ve bu şehre bizlerin sahip çıkması lazım, bürokraside şehrimizi temsil edecek, şehrimizin önündeki engelleri kaldırabilecek ufku geniş insanları görmek bizleri de mutlu edecektir. “ dedi.

 Ziyaretleri sırasında misafirperverliğinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirip, Şube Başkanı ve yönetimine teşekkür eden Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil YILDIZ TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı ve Yönetimine çalışmalarında başarılar diledi, güncel konular ve Şanlıurfa sorunları ile ilgili fikir alış verişinde bulundu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, TÜMSİAD Şanlıurfa Şubesinin kuruluşu ve faaliyetleri ile ilgili bilgiler veren Tüm Sanayici ve İşadamları Derneğini (TÜMSİAD)  Şanlıurfa Şubesi Başkanı Sade, derneğimiz ilin ekonomik ve sosyal sorunlarına yönelik çözüm bulma konusunda gerekli çalışmaları yapacaklarını belirtti.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star