Ana Sayfa Ekonomi Şanlıurfa'nın geleceği parlak

Şanlıurfa'nın geleceği parlak

2023 yılında Şanlıurfa’nın kişi başı 25 Bin Dolar kişi başı gelire ve yaklaşık 130 milyar TL toplam milli gelire ulaşması hedefleniyor.

Giriş Tarihi: 10 Ocak 2015 Cumartesi 06:56
Şanlıurfa'nın geleceği parlak

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO)  14. Grup Meslek Komitesi (Toptan Genel Gıda Ticareti) sektöre ilişkin sorunlar ve çözüm önerileri konulu istişare toplantısı düzenledi.

Toplantı bir sunum gerçekleştiren ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı E.Sabri Ertekin "Biz Şanlıurfa’nın geleceğinin parlak olduğuna inanıyoruz" dedi.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı E. Sabri Ertekin Şanlıurfa’nın 2023 yılı hedefleri ile ilgili bir sunum yaptı. Başkan Ertekin sunumunda: “2023 yılında Şanlıurfa’nın kişi başı 25 Bin Dolar kişi başı gelire ve yaklaşık 130 Milyar TL toplam milli gelire ulaşması hedefleniyor. Bu hedefe ilimiz potansiyellerinin sadece yüzde 50’sini kullanarak, el birliğiyle çok çalışarak ve teknolojiden yararlanarak ulaşabiliriz. Biz Şanlıurfa’nın geleceğinin parlak olduğuna inanıyoruz. Moralimizi bozmadan, hep birlikte ve azimle çalışırsak tüm hedeflerimize ulaşabiliriz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Bu habere de bakabilirsiniz ATO Başkanı belli oldu.

ATO Başkanı belli oldu.

Kurumsal

İçerikYukarı Çık