Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞANLIURFA’NIN TRAFİK SORUNU MASAYA YATIRILDI

ŞANLIURFA’NIN TRAFİK SORUNU MASAYA YATIRILDI

Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Şanlıurfa merkez ve ilçelerdeki Trafik sorunları konusunda gerçekleştirdiği toplantıda Şanlıurfa 9. Karayolları Bölge Müdürlüğü yetkilileri ile kente yapılacak olan Köprülü Kavşaklar, kavşaklar, Yan Yollar ve Delgeçleri görüştü.

Giriş Tarihi: 11 Aralık 2014 Perşembe 13:26
ŞANLIURFA’NIN TRAFİK SORUNU MASAYA YATIRILDI

Uzmanların yer aldığı toplantıda Şanlıurfa’nın trafiğine yönelik uygulanacak projeler ve mevcut sorunların çözümü konusunu kentin trafiğine nefes aldıracak kavşak düzenlemeleri ve trafik yükünü çekecek Çevre yollarındaki planlama konuları masaya yatırıldı.

Güvenç, Kentin Trafiği Köprülü Kavşaklar, Yan Yollar ve Delgeçlerle Çözülecek Şanlıurfa merkezinde ve İlçelerdeki trafik sorununa yönelik gerçekleştirilecek projelerin çalışmalarını ele alan Başkan Güvenç, trafik yoğunluğunun bulunduğu bölgelere köprülü kavşaklar, kavşaklar, yan yollar ve delgeçlerin yapılarak, ilçelerde ve kent merkezinde trafik sorunun çözüleceğini belirtti.

 

YORUMLAR
  • yorum2014-12-12 11:42:37ak parti

    eski halbazarının yerini almışsınız hayırlı olsun daha dogrusu size peşkeş çekilmiş pınar süt karşılıgında yazıklar olsun size verdigimiz oylara

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık