Ana Sayfa Spor ŞANLIURFASPOR, HANGİ KURUMU YERDEN YERE VURDU!

ŞANLIURFASPOR, HANGİ KURUMU YERDEN YERE VURDU!

Şanlıurfaspor’dan Futbol sezonu öncesi ortalığı ayağa kaldıracak bir açıklama yaparak Gençlik spor il müdürlüğünü yerden yere vurdu.

Giriş Tarihi: 20 Ağustos 2014 Çarşamba 08:44
ŞANLIURFASPOR, HANGİ KURUMU YERDEN YERE VURDU!

Şanlıurfaspor’dan yapılan resmi açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Bu sezon maçlarımızı oynayacağımız GAP Arena stadının çimlerinin durumu içler acısı hale gelmiştir.

Daha doğrusu çim saha olmaktan çıkan ve tarlaya dönen çimler, bu sezon maçlarımızı oynamaya imkan vermeyecektir.

Sezon başı hazırlıklarımızın sonuna geldiğimiz ve Şanlıurfa’ya dönmeye hazırlanmakta olan takımımızın şuan itibari ile PTT 1. Ligde maç oynayacak sahası artık yoktur.

Günlerce kamuoyundan ve basından saklanan GAP Arena stadının çimlerinin görüntülerini görecek herkes gibi bizlerde resmen şok olduk.

Bu sezon hedeflerimize ilerleme noktasında, Türkiye’de adından söz ettiren Şanlıurfasporumuzun, vebaline girmeye hiç kimsenin hakkı yoktur.

Bunca yapılan yatırım ve verilen emekler ile şampiyonluğa odaklandığımız Şanlıurfa’da acaba önümüze engel olmak mı isteniyor? Sorusunu aklımıza getirmektedir.

Şanlıurfaspor kulübü olarak sormak istiyoruz?

1- Şanlıurfa’da sadece 1 çim saha ile ilgilenen ve oranın korunması görevi olan Gençlik ve spor il müdürlüğü ne iş yapıyor.

2- 5 Mayısta sezonun bitimi ile bugüne kadar gelen süre zarfında çimlerin kontrolünü kim veya kimlere yaptırdılar.

3- Sahanın bu hale gelmesinde sorumlu kimdir. Neden şuana kadar herhangi bir girişimde bulunmadılar.

İşin en kötü yanı ise Şanlıurfaspor kulübü olarak, PTT 1. Ligin başlamasına 10 günlük bir süre kala çimlerin halini öğrenmiş olmamızdır.

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri Spor il müdürlüğünün neden bu olayı örtbas etmesini halen anlamış değiliz. Acaba Gençlikspor il müdürlüğüdemi Şanlıurfasporun başarısız olmasını istiyor? Sorusunu aklımıza getirmektedir.

Şanlıurfa’nın en sevilen ve en büyük kitleye hitap eden Şanlıurfasporumuzun, bu duruma gelmesini isteyen mantıkların, zihniyetlerin halen günümüzde olması  bizleri en çok üzen etkenlerin başında gelmektedir.

Şanlıurfasporumuzun, Antrenmanlarını yaptığı GAP Vadisi Şanlıurfaspor  tesislerinde bulunan 2 çim sahadan, biri çok mükemmel durumdayken, birinde ise sezon içinde hergün yapılan antrenmanlardan dolayı kısmi bozulan ve iyileştirme çalışmaları yapılarak iyi duruma getiriken sahalarımızda herhangi bir problem bulunmazken,  Türkiye’nin en modern ve en büyük statlarından biri olan GAP Arena stadının zemininin maçların başlamasına kısa bir süre kala bu hale gelmesi çok manidardır.

ŞANLIURFASPOR KULÜBÜ

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık