Ana Sayfa Spor ŞANLIURFASPOR İÇİN 2 ADAY YARIŞACAK

ŞANLIURFASPOR İÇİN 2 ADAY YARIŞACAK

9 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan Şanlıurfaspor kongresinde iki aday yarışacak.

Giriş Tarihi: 7 Haziran 2012 Perşembe 11:23
ŞANLIURFASPOR İÇİN 2 ADAY YARIŞACAK
Yeni bir aday listesi oluşturuldu

Hafta sonu yapılacak olan Şanlıurfaspor kongre öncesinde önemli gelişmeler yaşandı.Kongre öncesi istifa eden ve sonra tekrar aday olan Kemal Saraçoğlu’nun ardından Vali Celalettin Güvenç başkanlığında yeni bir aday listesi oluşturuldu.

Fethi Şimşek kulüp başkanlığına aday

Şanlıurfaspor’un başına gelecek yeni yönetim için İstanbul’da bir toplantı düzenlendi.Toplantıya Şanlıurfa'daki bazı STK temsilcileri,Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba ve Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi katıldı. Yapılan toplantı sonucunda, Şanlıurfaspor Kulüp Başkanlığı için İş Adamı Fethi Şimşek konusunda uzlaşıldığı öğrenildi.

Yönetimde İbrahim Tatlıses bile var

Fethi Şimşek başkanlığındaki yeni yönetimde, Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Faruk Bayrak, Maruf Güneş, Fethi Polat, Aslan Akyürek, Tahir Gülebak, Mehmet Kaya, E.Sabri Ertekin, Müfit Yetkin, Murat Hacıbozanoğlu,Hacı Yavuz, Osman Şaka, Hıdır Tebret, Şevket Küçük var. Vali Celalettin Güvenç'in bizzat ilgilendiği yeni listenin 21 kişiden oluşması bekleniliyor.

Öte yandan Fethi Şimşek’in basın toplantısı düzenleyerek yeni yönetim listesini kamuoyu ile paylaşması bekleniyor.

Saraçoğlu nasıl bir adım atacak?

Bu arada Şanlıurfaspor için yeni bir liste oluşmasından sonra, dün aday olduğunu açıklayan Kemal Saraçoğlu’nun nasıl bir adım atacağı ise merak konusu oldu.

“Kemal Saraçoğlu yönetimi başkanlığa devam ederse, Urfaspor’a Belediye’den tek kuruş destek vermem, şayet yönetimi bırakırsa destek veririm” diyen Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba’nın da yeni listenin oluşturulmasında önemli görevler üstlendiği gelen bilgiler arasında...
sanliurfaolay.com


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star