Ana Sayfa Spor ŞANLIURFASPOR TÜZÜĞÜNDE 2 MADDE DEĞİŞTİ

ŞANLIURFASPOR TÜZÜĞÜNDE 2 MADDE DEĞİŞTİ

Şanlıurfaspor tüzük kongresinde yapılan tüzük değişikliğinde 11 maddeden 2 madde değişti. Şanlıurfaspor kulübünden yapılan açıklamaya göre , dün Şanlıurfaspor tesislerinde yapılan tüzük kongresinde 11 maddeden 2 maddenin değiştiğini, 9 maddenin ise aynı şekilde kaldığını söylendi.

Giriş Tarihi: 4 Ocak 2016 Pazartesi 03:48
ŞANLIURFASPOR TÜZÜĞÜNDE 2 MADDE DEĞİŞTİ

Açıklamada, değişen maddelerden birincisinin bundan sonra yapılacak kongrelerde 25 olan yönetim kurulu sayısının 15 olarak değiştirildiğini, ikincisinin ise Genel kurul organlarına disiplin kurulu ve danışma kurulunun eklendiğini ifade edildi.

Kulüpten yapılan açıklamada, 11 Maddeden oluşan Şanlıurfaspor tüzüğünün 9 maddesinde herhangi bir değişiklik olmadığını vurgulanırken, sadece 2 maddenin değiştirildiği belirtildi.

Öte yandan kulüp yapılan tüzük kongresi ile ilgili çok sayıda asılsız haberin yayıldığını da belirtirken, bu 2 maddenin haricinde herhangi bir değişikliğe gidilmemiştir. Şanlıurfalıların ve özellikle taraftarlarımızın çıkan asılsız  haberlere itibar etmemelerini rica ediyoruz. Şanlıurfaspor kulübü bu ilin en büyük marka değeridir ve bu markayı hiç kimsenin zedelemesine izin vermeyeceğiz. Bu takım kişilerin değil, halkın takımıdır. Bu takımı yıpratmaya hiç kimsenin hakkı yoktur ifadeleri kullanıldı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık