Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Spor ŞANLIURFASPOR'A HACİZ ŞOKU

ŞANLIURFASPOR'A HACİZ ŞOKU

Bank Asya 1. Ligine çıkan Şanlıurfaspor'a eski yöneticilerinden Mustafa Yavuz ve diğer yöneticiler alacakları için icra takibi başlattı.

Giriş Tarihi: 7 Temmuz 2012 Cumartesi 11:05
ŞANLIURFASPOR'A HACİZ ŞOKU
Bank Asya 1. Ligi'ne çıkmasına katkıları olan Şanlıurfaspor eski yöneticileri kulübe haciz işlemleri başlattı. 

Şanlıurfaspor Kulübünden 500 Bin Lira alacağı olduğunu söyleyen Mustafa Yavuz alacaklarını tahsil için başka yolun kalmadığını vurguladı.


Mustafa Yavuz, konuya ilişkin yaptığı açıklamasında:
"Şunu özellikle belirtmek istiyorum, yeni yönetim 'biz aday değiliz çekiliyoruz' dedikten sonra, kim olursa olsun, var olan paramızı hibe etme kararı almıştık. Bu yönetim görevi bıraktıktan sonra, kazdıkları kuyuya kendileri düştüler. Bizim adımıza lanet okuyan, bizi sağda solda karalamaya çalışan ve yeni yönetimde özellikle bizim adımıza pazarlık yapılarak 'bunlar olmasın' sonra çekiliriz diye hesaplar içerisine giren arkadaşlarımızı da, değirmene su taşımak istemeyiz. Bunu açık açık belirtmek istiyorum. Şanlıurfaspor için bugüne kadar çok iyi emekler verdik, çok iyi gayret sarf ettik, maddi manevi kaynak sağladık. Arkadaşlarımız ile birlikte, avukatımız aracılığı ile birlikte işlem yaptık. Yargılama ve avukat masrafları ile birlikte yaklaşık olarak 500 bin TL'lik alacağımıza işlem yapmak zorunda kaldık. Eğer bir ay içerisinde ödeme yapabiliyorlarsa, işlem yapmayacağımızı belirttim. Bu kadar haksız muameleye kalmamıza rağmen, yine Şanlıurfaspor'a bu işlemi yapmak istemedik ama yine 'bir ay içerisinde ödeme yapamayız' denilince, bizde mecburen istemeyerekte olsa böyle bir işleme başvurmak zorunda kaldık" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık