Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Spor Şanlıurfaspor’dan Keşküş’e Ziyaret

Şanlıurfaspor’dan Keşküş’e Ziyaret

Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Ünal Karaman ve Şanlıurfaspor Başkan Yardımcısı Mehmet Büyükfırat, Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş’ü makamında ziyaret etti. 

Giriş Tarihi: 15 Ağustos 2016 Pazartesi 17:26
Şanlıurfaspor’dan Keşküş’e Ziyaret

 

Eski bir Şanlıurfaspor yöneticisi olan Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, Şanlıurfasporun daha iyi bir noktaya gelmesi anlamında Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Ünal Karaman ve Şanlıurfaspor Başkan Yardımcısı Mehmet Büyükfırat ile fikir alışverişinde bulundu.

Sezonun Şanlıurfaspor'a hayırlı olmasını dileyen Keşküş, "Şanlıurfaspor kentimizin tanıtımı bilinirliliği prestij ve saygınlığı açısından çok önemli bir marka değerimizdir. Dolayısıyla bu sezon Şanlıurfasporumuzun başarılı olması için herkesimden destek alması gerekir. Ancak bu destekler çerçevesinde Şanlıurfasporumuz daha iyi bir noktaya gelebilir. Zaten başta Sayın Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanımız Faruk Çelik, Sayın Valimiz Güngör Azim Tuna, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, kurum kuruluşlarımız ve sivil toplum kuruluşlarımız şu anda bir ahenk içerisinde Şanlıurfasporumuzun yanındalar. Ben şuna yürekten inanıyorum bu Şanlıurfaspor etrafında oluşan bu önemli destekleyici unsurların bir araya gelmesiyle birlikte takımımız çok önemli başarılı bir sezon geçirecektir. Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarakta Şanlıurfasporumuzun bu kutlu yolunda destekleyici olmak bizim asli görevimiz olmak ile birlikte Şanlıurfasporumuzun emrinde olduğumuzu belirtmek isterim. Şanlıurfaspor yönetim şeması gerçekten bir birinden değerli insanlardan oluşmuş bir ekiptir. Bununla beraber Ünal Karaman hocamızda Türkiye’nin yetiştirmiş olduğu en önemli futbol adamlarından biridir. İnşallah Şanlıurfasporumuzun bu ekipdaşlık ve görevleştik anlayışıyla birlikte şehrimizle kenetlenerek bu yıl başarı bağlamında hak ettiği yere gelecektir. Ben şahsım olarak her zaman Şanlıurfasporun emrinde olduğumu belirtir Şanlıurfasporumuza ve Şanlıurfaspor Teknik Direktörü Ünal Karaman hocamıza da yeni görevinde başarılar diliyorum" dedi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Tosun’dan taraftarlara çağrı

Tosun’dan taraftarlara çağrı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık