Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri Şanlıurfa'ya Gelen Öğretmenler Pankartlarla Karşılandı

Şanlıurfa'ya Gelen Öğretmenler Pankartlarla Karşılandı

Bu yıl Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Şanlıurfa'ya ataması yapılan 3 bin 154 öğretmen yeni görevlerine başlamak üzere yurdun değişik illerinden Şanlıurfa'ya gelmeye başladı.

Giriş Tarihi: 11 Eylül 2013 Çarşamba 16:12
Şanlıurfa'ya Gelen Öğretmenler Pankartlarla Karşılandı

Bu yıl Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Şanlıurfa'ya ataması yapılan 3 bin 154 öğretmen yeni görevlerine başlamak üzere yurdun değişik illerinden Şanlıurfa'ya gelmeye başladı. Milli Eğitim Müdürlüğü'nün irtibat masası kurduğu otogarda 'Hoş geldiniz öğretmenim' pankartıyla karşılanan öğretmenlere bilgilendirme yapıldı. Kente yeni atanan öğretmenleri karanfillerle karşılayan Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, ataması yapılan 3 bin 154 öğretmenin kentin eğitimine güç katacağını belirterek, Bugün yeni ataması yapılan öğretmenlerimizi güler yüz ve çiçeklerle karşılamak istedik. Bu öğretmenlerimiz için özel bir birim kurduk. Gelen arkadaşlarımız otobüs terminalinden alınarak müdürlüğe getiriliyor. En kısa sürede işlemlerini tamamlayıp, öğretmenlerimiz için açılan uyum programına alıyoruz. Daha sonra bu öğretmenlerimiz görevleri başına geçiyor dedi.

Kayıtlarını yaptıran öğretmenler ise kentte kiraların yüksekliği ve ev bulamamaktan şikayet ederek, sorunlarının biran önce çözümlenmesini beklediklerini ifade etti.

 

 

 


 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık