Ana Sayfa Magazin "Şanslı Masa" Yine Urfa'ya Güldü (VİDEO)

"Şanslı Masa" Yine Urfa'ya Güldü (VİDEO)

Kanal D Televizyonunda yayınlanan "Şanslı Masa" programı yoğun ilgi üzerine bir kez daha Şanlıurfa'ya uğradı.

Giriş Tarihi: 17 Şubat 2012 Cuma 01:03
Sinan Çalışkanoğlu ve Orçun Kaptan’ın moderatörlüğünü yaptıkları programda bu haftada yine Şanlıurfa'da, tarihi konuk evlerinden birinde seçilen bir masa ile izleyicileri ile buluştu.

Bu haftaki programın şanslı masasının talihlileri Şanlıurfa'lıların yakından tanıdığı baba oğul oldu. Şanlıurfa'nın eski hoyrat (Uzun Hava) okuyucularından güçlü sesi ile bilinen Mehmet Gözoğlu ile çeşitli yerel tv ve radyolarda şiir programları yapan oğlu Ömer Faruk Gözoğlu oldu.

Sinan Çalışkanoğlu ve Orçun Kaptan’ın moderatörlüğünü yaptıkları programda; bu haftada yine Şanlıurfa'da, tarihi konuk evlerinden birinde Mehmet Gözoğlu ve Ömer Faruk Gözoğlu'nun bulunduğu şanslı masayı seçip kameralarını gizledi. Şanslı Masa  ekibi, böylelikle de partneriyle birlikte yarışmacıyı belirledi.

Ve ansızın yarışmacı olarak Ömer Faruk Gözoğlu'nu çağırıp, babasının haberi olmadan ona bir kulaklık veridi. Bu sayede yarışmacı ile iletişim kurdu. Yarışmacıya görevler verdi ve akabinde de yarışma başladı. Yarışmacı Ömer Faruk Gözoğlu'u  bazen karşısındaki babasına yalanlar söyledi. Bazen de restoranın içinde babasına hoyratlar, türküler söyletti.

Babası Mehmet Gözoğlu'nun tahammül sınırlarını zorlayan Ömer Faruk Gözoğlu'u, etapları tamamlayıp büyük ödüle ulaşmaya çalıştı. Ama bu sırada bunu sadece o biliyor olduğu için babası ile yarıştığı yarışmada zaman zaman zor ve kahkaha dolu anlar yaşadı.

Programın sonunda bütün etapları geçen Ömer Faruk Gözoğlu'u 5 bin TL’lik ödülün de sahibi oludu.Urfa Haber - ÖZEL
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Gizem Karaca: Kemal'in evlenme teklfini hemen kabul ettim

Gizem Karaca: Kemal'in evlenme teklfini hemen kabul ettim

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star