Ana Sayfa Spor SARAÇOĞLU "YENİDEN ADAYIM"

SARAÇOĞLU "YENİDEN ADAYIM"

Bank Asya 1.lige yükselen Şanlıurfaspor’da birsüre önce istifa eden eski başkan Kemal Saraçoğlu yeniden aday olacağını açıkladı. Saraçoğlu ve ekibi çalışmalarına başladı.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2012 Çarşamba 08:05
SARAÇOĞLU
SporToto 2.Lig Beyaz Grupta Şampiyon olarak Bank Asya 1. Lig’e yükselen Şanlıurfspor’da  bir süre önce başlayan yönetim krizi çözülüyor. İsitfa eden eski başkan Kemal Saraçoğlu’nun yeniden aday olduğu bildirildi.

Bank Asya 1. Lige yükseldikten sonra, gerek maddi sıkıntılar, gerekse yönetim içindeki bazı muhalif sesler ve son olarak Bakan Faruk Çelik’in “Yeniden aday olma” iddiası üzerine istifa ettiği öne sürülen başkan Kemal Saraçoğlu’nun yeniden aday olacağı öğrenildi.

Önceki hafta yapılan ancak, yeterli çoğunluk sağlanamadığı için, 9 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan Şanlıurfaspor  Kongresi’nde  eski başkan Kemal Saraçoğlu aday olacağını açıkladı. Saraçoğlu’nun yeni  liste oluşturmak için, çalışmalarını sürdürdüğü bildirildi.

Şanlıurfaspor eski 2.Başkanı ve Basın Sözcüsü Reşit Akıl,  Şanlıurfa Olay Gazetesi yazı işleri müdürü Celal Çiftçi’ye yaptığı açıklamada şöyle dedi:

“Başkanımız Kemal Saraçoğlu liste çalışmalarını sürdürüyor. Önceki listesinde revizyona gidecek. Şanlıurfaspor’u sahip bırakmayacağız. Amacımız Şanlıurfaspor’u sayın bakanımız Faruk Çelik’in dediği gibi, Süper Lig’e çıkarmak için elimizden geleni yapacağız. Tüm Şanlıurfa kenetlenerek, Şanlıurfspor’u hak ettiği en güzel yere getirmek için gayret edeceğiz.” dedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık