Ana Sayfa Urfa Haberleri SAYAÇ KAMPANYASINA VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ

SAYAÇ KAMPANYASINA VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ

Özelleştirme sonrası gerçekleştirdiği birçok uygulama ve kampanya, tüketiciler tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin ücretsiz sayaç kampanyası 31 Aralık’ta bitiyor.

Giriş Tarihi: 25 Aralık 2013 Çarşamba 17:10
SAYAÇ KAMPANYASINA VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ

Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt, Şırnak illerinin elektrik dağıtım şirketi olan Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin Kasım ayı içerisinde başlattığı sayaç kampanyası 31 Aralık 2013 tarihinde sona erecek. Kampanyanın son günlerinin yaklaşmasıyla yaşanan yoğunluğu önlemek için DEDAŞ İl Müdürlüğü servislerde personel sayısını 2 katına çıkardı.

Kampanyanın bitmesine kısa süre kala sayaç kampanyasından yararlanmak isteyen Şanlıurfalı vatandaşlar, DEDAŞ İl Binasına gelerek işlemlerini tamamlıyor.

Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerine daha iyi hizmet etmek amacıyla DEDAŞ Şanlıurfa Müdür Yardımcısı Murat Dursun, servisleri gezerek kampanyanın son durumu ile ilgili bilgiler aldı.

Yeni abone olmak isteyenler, aboneyi kendi ismi üzerine almak isteyenler ile sayaç affından yararlanmak için DEDAŞ Şanlıurfa il binasına gelen vatandaşlara daha iyi hizmette bulunmak için servislerde personel sayısını 2 katına çıkardıklarını belirten Müdür Yardımcısı Dursun, "Son günler yaklaştığı için yoğunluk artmasıyla birlikte gelen vatandaşların işlemlerini hızlandırmak için personel sayısını artırdık. Gelen vatandaşların işlemlerini daha sağlıklı yürütmesi amacıyla da personel tahsis ettik. Ayrıca öğle arasında da işlemler devam edecek. Vatandaşlarımızdan ricamız son günü beklemeleri yönünde" dedi.

DEDAŞ'ın sayaç kampanyası 31 Aralık Salı günü sona erecek.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star