Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞBDH'nin yeni Başhekimi Şahin Yaztürk oldu

ŞBDH'nin yeni Başhekimi Şahin Yaztürk oldu

Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Dr..Şahin Yaztürk önemli açıklamalarda bulundu...

Giriş Tarihi: 8 Nisan 2011 Cuma 13:35
ŞBDH'nin yeni Başhekimi Şahin Yaztürk oldu
Şanlıurfa Balıklgöl Devlet Hastanesi eski adıyla Sigorta Hastanesi devamlı Şanlıurfa’nın gündeminde oldu. Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba döneminde; Devlet-Halk işbirliği ile Türkiye’nin en modern bir sigorta hastanesi durumuna geldi. Hastalara verilen hizmet nedeni ile gündemde kaldı.


 


Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimliğine getirilen Başhekim  Dr..Şahin Yaztürk; Daha önce görev yaptığı altı aylık sürede; Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesinin  Otopark sorununu çözen, Servise  tomografi kazandıran,  kantrazvisyon Merkezini kurulmasını ve  İhalelerin Şeffaf yapılmasını sağladı. Yeni dönemde ise ciddi projeleri var.


 


Bu projelerden ön önemlisi SGK lojmanlarının yerine 250 Yataklı modern ek tesis ve modern ameliyathane, yoğun bakımı ve acil servis yapılması. Diğer projeler ise hastane bahçesine oyun parkı, kantin, misafirhane yapılması.

Başhekim Dr.Şahin Yaztürk’un yanında  Başhekim Yardımcısı Dr.Eyüp Şelli’de bulunuyor.


Başhekim Yaztürk başta Başhekim Yardımcımız Dr.Eyüp Şelli ve diğer Başhekim yardımcılarımız olmak üzere çok önemli işlere imza atacağıma söz veriyorum.Ama medyanın,hlkımızın ve milletvekillerimizin de destekleri çok önemli dedi...
(Güneydoğu TV)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'da alternatif yollar trafiğe açılıyor

Urfa'da alternatif yollar trafiğe açılıyor

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık