Ana Sayfa Türkiye Sedat Bucak İsmiyle Fuhuş Çetesi Kurmuşlar

Sedat Bucak İsmiyle Fuhuş Çetesi Kurmuşlar

Uzman çavuşluktan atıldı, fuhuş çetesi kurdu. Kandırıp tecavüz ettiği 3'ü küçük yaşta 7 kızı tehditle aralarında işadamı, doktor, müteahhitler ile üniversite öğrencilerinin bulunduğu 34 kişiye 400'er liraya pazarladı...

Giriş Tarihi: 16 Ocak 2012 Pazartesi 11:01
Sedat Bucak İsmiyle Fuhuş Çetesi Kurmuşlar
Adana'da sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta tuzağına düşürdüğü 3'ü yaşı küçük 7 kıza "SiziMünevver Karabulut'tan beter ederim" diye tehdit ederek tecavüz ettiği, ardından 400 lira karşılığında aralarında doktor, işadamı, müteahhitlerin de bulunduğu kişilere pazarladığı öne sürülen uzman çavuşluktan atılma Seçkin Lütfü Özdemir (33) ile birlikte 35 kişi yakalandı. 16 kişi adliyeye sevk edilirken, 19 kişi ise savcının talimatıyla emniyetten serbest bırakıldı.

Facebook'tan kandırılan küçük yaştaki kızların fuhuşa sürüklendiği ihbarı üzerine harekete geçen Adana Emniyeti Ahlak Bürosu ekipleri, sosyal paylaşım sitesindeki arkadaşlık hesaplarını inceleme aldı. Ayrıca, küçük kızları tuzağa düşürdüğü ihbar edilen uzman çavuşluktan atılma Seçkin Lütfü Özdemir'in telefonları da mahkeme kararıyla dinlemeye alındı. 10 gün önce başlatılan fiziki ve teknik takip sonucu Özdemir'in 3'ü küçük yaşta 7 genç kıza tecavüz edip, ardından tehditle 150 ile 400 lira karşılığında erkeklere pazarladığı tespit edildi.

KIZLARIN İFADESİ ALINDI, OPERASYONDA 35 KİŞİ YAKALANDI
Polisler önce tecavüze uğrayan ve erkeklere pazarlanan yaşı küçük kız çocukları 17 yaşındaki A.N., 16 yaşındaki N.R., 15 yaşındaki A.L.'ye ulaştı. Kızlar psikolog nezaretinde alınan ifadelerinde kendilerini Özdemir'in kandırıp, bıçak ve tabanca tehdidiyle tecavüz ettiğini itiraf etti, zorla cinsel ilişkiye girdikleri kişilerin isimlerini verdi. Bu ifadeler doğrultusunda, 100'ü aşkın polisle 5 gün önce 28 değişik adrese eş zamanlı operasyon yapıldı. Şafak vakti yapılan operasyonda, Özdemir ile birlikte küçük kızlarla cinsel ilişkiye girdiği belirlenen aralarında özel sağlık kurumunda görevli bir doktor, işadamı H.A., müteahhitler ile üniversite öğrencilerinin de bulunduğu 35 kişi yakalandı. Küçük yaştaki kızların 62 yaşındaki bir kişiye de pazarlandığı saptandı.

BUCAK AİLESİNİN İSMİNİ KULLANIYORDU
Fuhuş çetesinin lideri Özdemir'in daha önce de 'küçük yaştaki kızları alıkoymak ve çocuğa cinsel istismar' suçlarından 6 sabıkası bulunduğu ortaya çıktı. Özdemir'in, sosyal paylaşım sitesinde yaşı küçük kızlara kendisini 'Alper Bucak' olarak tanıtıp, sitedeki fotoğraf bölümüne de akrabası olduğunu öne sürdüğü eski milletvekili Sedat Bucak'ın fotoğrafını koyduğu belirlendi.

"MÜNEVVER'DEN BETER YAPARIM"
Özdemir'in, sanal alemde sevgili olduğu kızlarla yüz yüze görüşüp lüks otomobille gezdirdiği, okullarına ve dershanelerine götürüp getirdiği iddia edildi. Tuzağına düşürdüğü kızların cinsel ilişki teklifini reddetmesi üzerine de "Sen Münevver Karabulut'u tanıyor musun? Seni Münevver'den beter yaparım. Seni parçalara ayırırım, kimse bulamaz" diyerek tehdit ettikten sonra bıçak ve tabanca tehdidiyle tecavüz ettiği belirlendi. Uygunsuz görüntülerini ve fotoğraflarını çektiği kızları daha sonra 150 ile 400 lira arasında pazarlamaya başladığı, bulduğu müşterilere de "Elimde taze çiçekler var, ne isterseniz yapar" dediği saptandı.

16 KİŞİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ
Gözaltına alınan 19 kişi cumhuriyet savcısının talimatıyla emniyet müdürlüğünden serbest bırakılırken; fuhuş çetesinin lideri Özdemir'in aralarında bulunduğu 16 kişi ise sıkı güvenlik önlemleri altında adliyeye sevk edildi.(habertürk)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da PKK operasyonu: 7 tutuklu

Şanlıurfa'da PKK operasyonu: 7 tutuklu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık