Ana Sayfa Urfa Haberleri Şehidin Evinde İftar Yemeği

Şehidin Evinde İftar Yemeği

Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ve İl Başkan Yardımcılar ile il yönetiminden oluşan bir heyet Şehit Ethem Okkay’ın evine giderek şehit ailesi ile iftar yaptı.

Giriş Tarihi: 8 Ağustos 2011 Pazartesi 12:00
Şehidin Evinde İftar Yemeği
AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ile beraber Başkan yardımcıları; İsa Kızıldemir, Yeter Tuncay, Av. Neval Yaşar ile Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz Eyyüpkent’e bulunan Okkay ailesinin evine giderek birlikte iftar etti.

İftarı, AK Parti İl Başkanı ve heyeti ile yapan Şehit Ethem Okkay’ın ağabeyi Hasan Okkay, acısının en güzel şekilde paylaşıldığını belirterek; “AK Parti il Başkanı ve heyeti bizimle bu akşam evimizde iftar ettiler. Soframıza gelip bizimle iftar etmeleri şehidimiz bir daha hayata döndürmedi, ama acımızı çok çok hafifletti. Allah bu insanları başımızdan eksik etmesin” dedi. Şehidin annesi Halime Okkay ise; “büyük bir acı yaşadım. Allah kimseye yaşatmasın. Bu iftar acımızı biraz hafifletti” dedi. AK Parti tarafından büyük bir destek gördüklerini belirten Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz; “Allah Ak Partiden razı olsun. Son yıllardan AK Parti iktidarı ile birlikte maddi manevi desteklerini hep gördük. Daha önceki iktidarlar bizi görmezlerdi. Ama AK Parti iktidarı hep şehit aileleri olarak yanımızda gördük. Bu destek acımızı hafifletiyor. Bu iftar da bunun son örneği. Bu duyarlılığı gösteren AK Parti İl Başkanına ve tüm AK Partililere Şehit Aileleri adına teşekkür ediyorum” dedi. AK Parti olarak Ramazan ayı boyunca her iftar bir fakirin evinde iftar açtıklarını belirten İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Ramazan ayında iftar ziyaretlerimiz çerçevesinde bu akşam Silvan Şehidimiz Ethem Okkay’ın ailesi ile iftar ettik. Ramazan ayı boyunca iftar ziyaretlerimiz devam edecek” dedi. AK Parti Şanlıurfa teşkilatı olarak kurulan “iftar ekibi” ile her iftar daha önceden belirlenen evlerde iftar ediliyor.(gapha)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star