Ana Sayfa Sağlık ŞEHİR HASTANESİ 1.2 KATRİLYONA MAL OLACAK

ŞEHİR HASTANESİ 1.2 KATRİLYONA MAL OLACAK

Yaklaşık 3 yılda tamamlanması planlan ve 1.2 Katrilyona mal olacak.

Giriş Tarihi: 25 Mayıs 2015 Pazartesi 12:07
ŞEHİR HASTANESİ 1.2 KATRİLYONA MAL OLACAK

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; Şanlıurfa’da yapılacak olan bin 700 yataklı şehir hastanesinin inşaat alanında incelemede bulundular.

Gap Vadisinde yer alacak olan şehir hastanesinin inşaat alanındaki incelemeleri sonrası bir açıklama yapan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik; Şanlıurfa’ya birçok vaatte bulunduklarını belirterek, vaatlerinin gerçekleşmesinin mutluluk verici olduğunu dile getirdi.

Yapılacak olan bin 700 yataklı şehir hastanesiyle ilgili de konuşan Bakan Çelik: “Şehir hastanesi diye Şanlıurfalılara vaat ettiğimiz Bin 700 yataklı hastanenin yapılacağı mekândayız. Şanlıurfa, Bin 700 yataklı şehir hastanesinin ihalesi de 2 gün içerisinde yoğun bir mücadele neticesinde onlarca firma arasından bir firma ihaleyi almış oldu. Diyerek şu bilgileri verdi.

Yaklaşık 3 yılda tamamlanması planlan ve 1.2 Katrilyona mal olacak şehir hastanesi ile ilgili açıklamasında Bakan Çelik: “konuşmasında şunları kaydetti.

Şehir Hastanesinin yapılacağı alandaki incelemelerinin ardından Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve Şanlıurfa Valisi İzzettin Küçük; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı gerçekleştirilecek olan Eyyübiye Hastanesindeki Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini ziyaret ederek incelemelerine burada devam ettiler.

YORUMLAR
  • yorum2015-05-26 09:34:47Şehirli

    Yapılan çok isabetli ve çok güzel bir hizmet. Bu hizmetin değeri ileri zamanlarda daha iyi anlaşılacaktır. Bakan Faruk ÇELİK'i taktir etmemek mümkün değil.

  • yorum2015-05-26 09:10:21arzewa sewawar

    temel nerde ev nerde okul nerde hastane nerde harç nerde ben nerdeyım ula kım benı çıkardı buraya...............

  • yorum2015-05-25 12:52:02URFALI

    FAKIBABA YOKTU ORTALIKTA. NE SAHNEYE ÇIKTI NE TEMELİ ATILAN HASTANEDE NEDE MÜZEDE. YAZIK CUMHURBAŞKANININ GÖZÜNE GÖRÜNMEYEYİM DEMİŞ HERALDE.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık