Ana Sayfa Urfa Haberleri Şehit Aileler Dernek Başkanı Yavuz güven tazeledi

Şehit Aileler Dernek Başkanı Yavuz güven tazeledi

Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz Olağan kongresi sonucunda Mevcut Başkan Mehmet Yavuz Güveni Tazeledi

Giriş Tarihi: 25 Şubat 2015 Çarşamba 11:23
Şehit Aileler Dernek Başkanı Yavuz güven tazeledi

anlıurfa’da en aktif sivil toplum kuruluşlarından olan Şanlıurfa Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 4üncü olağan kongresi sonucunda mevcut başkan Mehmet Yavuz güven tazeledi.

Dernek binasında yapılan kongrede seçime tek liste ile gidildi ve mevcut başkan Mehmet Yavuz 78 üyenin oyunu alarak tekrar başkanlığa seçildi.

Divan Başkanlığını Halil Kurt, yardımcılıklarını ise Abdullah Görmez ve Durak Burhan yaptı.

Mevcut başkan Mehmet Yavuz’un sunduğu tek liste ile gidilen seçimde üyelerin tamamının oyunu alan Yavuz, yeniden başkanlığa seçildi. Mehmet Yavuz, kendisini tekrar göreve layık gören üyelere teşekkür etti. Şehit Ailelerin yaptığımız hizmetler bundan sonra daha artarak hiçbir şehit ailesinin ve Gazinin hiçbir sorunu yasal çerçeveler içersinde kalmayacaktır.

Mehmet Yavuz başkanlığındaki yeni yönetim kurulu asil üyeleri şu isimlerden oluştu: Muslüm Demir, Mustafa Hakkı Yıldırım, Seydi Kerpiç ve Adnan Yaslı.

Yedek üyeler ise Salih Gümüşkan, Ayhan Ödük, Ahmet Karadağ, Mehmet Cafin, Mehmet İstemihan oldu. Denetleme Kurulu Asil Üyeleri; Fethi Atmanoğlu, Emrullah Atçı, Mahmut Dokumacı olurken, Pakize Tekke, Mustafa Kaya ve Mehmet Ali Görmez yedek üyeler oldu.

Seçimden Sonra Şehit Ailelere ve Gazilere yemek ikram edildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık