Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞEHİT GAZİ ŞUBE MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN YAVUZ’ VEDA ZİYARET‏İ

ŞEHİT GAZİ ŞUBE MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN YAVUZ’ VEDA ZİYARET‏İ

Şanlıurfa Valiliğinde Kapanan Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürüğü Müdürü Filiz Kazancı ve yardımcısı Yaşar Ölçer, Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ve üyelerine veda ziyaretinde bulundu.

Giriş Tarihi: 11 Eylül 2014 Perşembe 06:03
ŞEHİT GAZİ ŞUBE MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN YAVUZ’ VEDA ZİYARET‏İ

Şanlıurfa Valiliği Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürü Filiz Kazancı ve yardımcısı Yaşar Ölçer, Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ve üyelerine veda ziyaretinde bulundu.

Ziyarette derneğin yürüttüğü faaliyetler hakkında bilgi alan Şanlıurfa Valiliği Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürü Filiz Kazancı, Türkiye genelinde Valilik bünyesinde bulunan Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürlükler kapanıp Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne devredilmiştir. Üç yıl boyunca yürüttüğümüz bu görev sona ermiştir. Bu üç yıl boyunca elimizden geldiği kadar Şehit Ailelerin ve Gazilerimizin acısını paylaşıp yardımcı olmaya çalıştık. Bu zaman içerisinde derneğimizle uyum içinde çalışıp hiçbir sıkıntı olmadan görevimiz sona ermiştir. Bu güne kadar bizle uyum içinde çalışan Dernek Başkanımız Sayın Mehmet Yavuz ve yönetimine teşekkür eder her zaman Şehit Ailelerin yanında olmaya devam edeceğiz.

Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, üç yıl boyunca deneğin Şehit Gazi Şube Müdürlüğü ile beraber çok güzel faaliyetler yaptığını. Bu güne kadar Şehit ve Gazi Ailelerine yaptıkları hizmetlerden dolayı Sayın Filiz Kazancıya ve Yaşar Ölçer’e tüm Şehit Aileler ve Gazilerim adına teşekkür ederim dedi

Görüşmeden sonra Şehit Ailelerine yaptıkları hizmetlerden dolayı Başkan Yavuz’ Filiz Kazancı’ya plaket taktim etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık