Ana Sayfa Urfa Haberleri SELÇUKLU MAHALLESİNİN YOLLARI YAPILIYOR

SELÇUKLU MAHALLESİNİN YOLLARI YAPILIYOR

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Selçuklu Mahallesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapımına başlanan yolları inceledi.

Giriş Tarihi: 12 Nisan 2015 Pazar 04:50
SELÇUKLU MAHALLESİNİN YOLLARI YAPILIYOR

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Selçuklu Mahallesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapımına başlanan yolları inceledi.

Periyodik şekilde cadde ve sokaklarda yol yapımını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin son durağı Selçuklu Mahallesi oldu. Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda, kayalık alan olan sokaklar iş makineleri tarafından kazılarak parke taşına dönüştürülme çalışmalarına başlandı.

Bu kapsamda bölgede incelemelerde bulunan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye Belediye Başkan Yardımcıları ve bazı birim müdürleri eşlik etti. Çalışmaların yapıldığı alanda vatandaşlarla da bir araya gelen Başkan Ekinci, ‘belli bir planlama dahilinde yolu olmayan mahalle bırakmayacağız’ dedi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci; “Selçuklu mahallesi sakinleri bu konuyu daha önce bizlere iletmişlerdi. Özellikle bazı mahallelere su verilmediği ve alt yapısı olmadığı ile ilgili şikayetleri değerlendirdik. Bununla ilgili ekiplerimiz yol açma çalışmalarına başladı, bu çalışma bittikten sonra ŞUSKİ ekipleri de sorunların giderilmesi için çalışmalarını başlatacak. Bu tarz eksiklikler geçmiş dönemlerde kalma eksiklikler olarak karşımıza çıkıyor ama bu sıkıntılar bizlere iletildiği anda ekiplerimiz devreye girip çalışma başlatıyor. Şimdiye kadar hizmetlerin ertelendiği bir ilçedeydik ama bu hizmetleri aksatmak ve insanlarımızı bekletmek doğru değil. Buradaki insanlar sabırlı insanlardır ama sabır da bir yere kadar, onun için bölge insanımızla sürekli istişare halinde olup hizmetlerin daha hızlı gelmesi için çalışma sarf edeceğiz. Bu sorunların çözümü konusunda da ne gerekiyorsa yapacağız” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık