Ana Sayfa Urfa Haberleri SEMT PAZARININ EKSİKLİKLERİ GİDERİLİYOR

SEMT PAZARININ EKSİKLİKLERİ GİDERİLİYOR

Başkan Güvenç’e Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Genel Sekreter Yardımcıları ve Pazarlar Dernek Başkanı Mehmet Emin Kızılateş eşlik etti.

Giriş Tarihi: 6 Nisan 2015 Pazartesi 03:18
SEMT PAZARININ EKSİKLİKLERİ GİDERİLİYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Bahçelievler semtinde bulunan pazarı ziyaret ederek, pazar esnafının talepleri doğrultusunda semt pazarlarındaki yapılacak çalışmaları anlattı.

 

Başkan Güvenç’e Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Genel Sekreter Yardımcıları ve Pazarlar Dernek Başkanı Mehmet Emin Kızılateş eşlik etti.

 

Çarşamba pazarının ihale müjdesini esnafa veren Başkan Güvenç, Bahçelievler pazarının da eksikliklerin tamamlanacağını belirtti.

 

Rabia Meydanında yapılan çalışmaları inceledikten sonra Bahçelievler mahallesindeki semt pazarında geçen Başkan Güvenç, burada esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Semt Pazarı Esnaflarının sorunlarını dinledikten sonra çözüme kavuşturan Güvenç, Büyükşehir Belediyesi olarak en kısa sürede Semt pazarlarında çalışmaların başlayacağını söyledi.

 

Güvenç, gezinin ardından yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Esnafla bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinledik. Çarşamba Pazarının üstünün kapatılması için ihalesinin gününü aldık. Şu anda içinde bulunduğumuz Cumartesi Pazarının da üst bölgesindeki sorunu gidermek için gerekli çalışmalar başlatacağız. Gündemimizde olan bir diğer semt pazarı ise Bamyasuyu mahallesinde bulunan Cuma Pazarı. Bu pazar içinde Vakıflar ile gerekli görüşmeleri sağlıyoruz. inşallah en kısa sürede çözüme kavuşturup kent merkezindeki bütün semt pazarlarını tamamlamış olacağız” şeklinde konuştu.

 

Pazarlar Dernek Başkanı Mehmet Emin Kızılateş ise katkılarından dolayı Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’e teşekkür etti

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik







Yukarı Çık