Ana Sayfa Urfa Haberleri Seydi amca merkez köylerde

Seydi amca merkez köylerde

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu seçim çalışmaları kapsamında Mersavi aşireti köylerini ziyaret etti ve Mersavilerden AK Partiye destek olmalarını istedi.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2011 Pazartesi 15:09
Seydi amca merkez köylerde
     AK Partililerin Seydi amcası, Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüboğlu, seçim çalışmaları kapsamında çalmadık kapı, sıkmadık el, ayak basmadık yer bırakmıyor. Eyyüboğlu şimdi de merkeze bağlı köyleri ziyaret ederek vatandaşların hal hatırını sorup, sorunlarını ve taleplerini dinledi, not aldırdı.

     Beraberinde aday adaylarından Yusuf Yetim ve bir gurup yakınları ile birlikte merkeze bağlı köyleri ziyaret ederek Köy Muhtarları ve vatandaşlarla bir süre sohbet edip sorunlarını ve taleplerini dinledi, not aldırdı. Eyyüboğlu, köylerin sorunlarının en kısa sürede giderilmesi konusunda üzerine düşeni yapmaya çalışacağını söyledi.

Seydi amca ayak basmadık yer bırakmıyor

     Sabahın erken saatlerinde Şanlıurfa merkeze bağlı Koçören, Herim, Ayanlar, Örenbaş, Alankuş, Tatburç, Yukarıkoşma, Çiftekemer, Ortaören, Zeydoğlu, Serreşk, Bilgiç, Sarım, Karataş, Sayburç, Yoğunburç, Çıralı köylerini ziyaret ederek Köy muhtarları ve vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını ve taleplerini dinleyen Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüboğlu, “Amacımız vatandaşlarımıza hizmet etmektir. Biz zaten her zaman vatandaşlarımızın emrinde olduk, bundan sonra da olacağız. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan milletin hizmetkârı olduğunu söylüyor, biz niye hizmetkâr olmayalım. Elimizden geldiğince vatandaşlarımızın basit sorunlarını hemen çözüyoruz. Tek tek Muhtarlarımızla ve vatandaşlarımızla görüşüp taleplerini ve sorunlarını öğreniyoruz. Köylerimizin ve insanlarımızın belirlediğimiz sorunlarını Devlet Bakanımız Faruk Çelik’e ilettik. Seçim Taahhütnamesi adıyla bir kitapçık hazırlandı. Kitapçıkta 400 tane projenin 4 yılda bitirileceği belirtilmiş. Yani Şanlıurfa’mıza yapılacak hizmetler sıralanmış. Bu kitapçıkları vatandaşlarımıza dağıtıyoruz ki neler yapılacağını bilsinler ve takipçisi olup hesap sorsunlar” dedi.

Eyyüboğlu Kirve oldu

     Akşam saatlerinde de Kısas köyüne giden Eyyüboğlu ve beraberindekiler, Mehmet Baran’ın çocuklarının sünnet törenine katılarak kirve oldu.

      Seydi Eyyüboğlu, daha sonra Yusuf Aktaşoğlu tarafından hazırlanan Seçim Bürosunun açılışını yaptı. Seçim Bürosunda partililer ve vatandaşlarla bir süre sohbet edip çay içti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık