Ana Sayfa Urfa Haberleri SGK muhtarlarla bir araya geldi

SGK muhtarlarla bir araya geldi

Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Ünlü, GAP Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek MuhtarlaraTarım Sigortası hakkında bilgi verdi.

Giriş Tarihi: 2 Mart 2015 Pazartesi 04:45
SGK muhtarlarla bir araya geldi

Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Ünlü, GAP Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek MuhtarlaraTarım Sigortası hakkında bilgi verdi. İl Müdürü Ünlü, Muhtarların Fahri Sosyal Güvenlik Danışmanı olarak çalışmalarını istedi.

Şanlıurfa SGK İl Müdürlüğü vatandaşların bilgilendirilmesine yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda geçtiğimiz Cuma günü GAP Muhtarlar Derneğini ziyaret eden SGK İl Müdürü İsmail Ünlü, İl Müdür Yardımcısı Bilal Akgün, Performans Servis Şefi Hakan Kılıçarslan ve Ali Gündüz, Tarım Sigortası ile Yeşil Kart arasındaki fark ve Tarım Sigortasının avantajları hakkında Muhtarları bilgilendirdi.

Muhtarlar derneğinde, köy ve mahalle Muhtarlarıyla sohbet eden İl Müdürü İsmail Ünlü, özellikle tarım sektöründe çalışanların Tarım Sigortasından faydalanmalarını istedi. SGK İl Müdürü İsmail Ünlü,
“Muhtarlarımız akıllarına takılan her konuda Sosyal Güvenlik Kurumundan destek alabilirler.

Muhtarlarımız bizim Fahri Sosyal Güvenlik danışmanımız. bu konuda çiftçilerin bilgilendirilme konusunda muhtarlarımızın desteğine çok ihtiyacımız var.”dedi.

GAP Muhtarlar Dernek Başkanı Ali Demir, verilen bilgiler sayesinde aydınlandıklarını dile getirerek SGK İl Müdürü İsmail Ünlü ve beraberindekilere teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DSİ'nin sulama kanalında erkek cesedi bulundu

DSİ'nin sulama kanalında erkek cesedi bulundu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık