Ana Sayfa Teknoloji Şifrenizin ne kadar sürede kırılabildiğini öğrenin

Şifrenizin ne kadar sürede kırılabildiğini öğrenin

"Ah123sifremx" Eğer siz de kolay hatırlanabilir şifre hazırlama yoluna gidiyorsanız, bu şifrenin ne kadar kısa sürede kırılabildiğini görüp şaşıracaksınız.

Giriş Tarihi: 25 Şubat 2012 Cumartesi 02:34
Şifrenizin ne kadar sürede kırılabildiğini öğrenin
Hemen hemen hepimizin en korkulu rüyası, internette sosyal paylaşım sitelerinde ya da kullandığımız mail adresimiz için oluşturduğumuz kişisel şifrelerimizin ne kadar güvenli olduğudur.

İnternet kullanıcılarının, bankacılıktan, eposta hesaplarından, sosyal paylaşım sitelerine kadar giriş için kullandıkları şifrelerin ne kadar güvenli olduğunu bilmeyişleri uzmanları bu konuda harekete geçirdi.

ABD merkezli bir güvenlik şirketi ücretsiz olarak daha önce oluşturduğunuz şifrelerinizin ne kadar sürede kırılabileceğini ve ne kadar güvenli olduğunu gösteriyor.

Sizin de kullandığınız şifrelerinizin güvenli ve ne kadar sürede kırılıp kırılmayacağını merak ediyorsanız aşağıdaki linki kullanarak, karşınıza çıkan sayfada ilgili alana oluşturduğunuz şifrenizi yazmanız yeterli.

İlgili sayfada girdiğiniz şifreniz için ne kadar sürede kırılabildiğini görebilir, daha güçlü şifreler oluşturup, kişisel bilgilerinizi daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Şifrenizi denemek için tıklayın


Urfa Haber /ÖZEL
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık