Ana Sayfa Urfa Haberleri Şıhanlıoğlu'nun ölüm nedeni belli oldu.

Şıhanlıoğlu'nun ölüm nedeni belli oldu.

Mersin'de kendi evinde ölü olarak bulunan Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu'nun abisi Lokman Şıhanlıoğlu Urfa Haber'e yaptığı özel açıklamada kardeşinin ölüm nedenini açıkladı

Giriş Tarihi: 14 Kasım 2011 Pazartesi 04:38
Şıhanlıoğlu'nun ölüm nedeni belli oldu.
Dün akşam saatlerinde Mersin ilinde Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu'nun kendine ait evde, evden gelen silah sesi üzerine komşularının polise haber vermesi ile ortaya çıkan ölüm olayı Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu'nun ağabeyi Lokman Şıhanlıoğlu'nun Urfa Haber'e yaptığı özel açıklama ile netlik kazandı.

Lokman Şıhanlıoğlu kardeşinin ölümü ile ilgili olarak yaptığı açıklamada " Dün Şanlıurfa'dan yayın yapan bazı yayın organlarının olayla ilgili yazdıklarının tersine kardeşim. Yazlık evinde ve tek başınaydı . Aile bireyleri  mersindeki diğer ikametgahta bulunmakta idiler. Merhum kardeşim Fatih, Mersin'deki yazlık evinde  bizimde henüz çözemediğimiz ani bir bunalım sonucu evde tek başına bulunduğu sırada, kendine ait beylik silahı ile  ateş ederek intihar etmiştir. Olayı öğrendiğimizde size de aktardığımız gibi ilk etapta intihar etmiş olacağına ihtimal vermedik. Zira seçimlerde bağımsız adayken aracı kimliği belirsiz kimselerce kurşunlanmıştı. Yine öyle bir durum olduğu üzerinde durduk.

Ancak kardeşim, evde yalnız olduğu bir sırada, girdiği ani bir bunalım sonucu kendi hayatına kıymıştır. Acımız çok büyüktür. Yine söylüyorum. Bazı yayın organlarında çıkan haberlerin büyük bir kısmı gerçeği yansıtmamaktadır. Kardeşim evde tek başına bu olayı yapmıştır. Olayı yaptığı sırada diğer odada diğer kardeşim varmış, olay olduğunda yanına koşmuş gibi tüm bilgiler gerçek dışıdır. Silah sesi üzerine komşuların polise haber vermesi ile olay ortaya çıkmıştır. Kardeş acısı tarifi mümkün olmayan çok ağır bir acı. Bu yüzden acımız çok büyük. Dediğim gibi kardeşim intihar etmiştir. Kimseyi zan altında bırakmak istemiyoruz. Ancak, intiharına sebep olan durumun ne olduğu üzerinde hem ailemiz hemde güvenlik güçlerimiz titizlikle duruyor. Bu durum ortaya çıktığında bunuda kamuoyu ve kardeşimin sevenleri ile sizin aracılığınızla paylaşacağız" dedi.

İntihar eden genç Avukat Zeynel Fatih Şeyhanlıoğlu'nun ağabeyi, Lokman Şıhanlıoğlu, ayrıca Z.Fatih Şıhanlıoğlu'nun cenazesinin bu gün morgdan alınarak, öğlen namazına müreakip Mersin'deki Muğdat Camisi'nden alınarak Mezitli Mezarlığı'nda toprağa verileceğini ve taziyesinin mersin'de olacagını söyledi.  

Zeynel Fatih Şıhanlıoğlu'nun ailesine mensup bir çok kişi sabah erken saatlerinde cenazeye yetişmek üzere yüzlerce araçla Mersin'e hareket etti. Şıhanlıoğlu'nun Sır Ölümü Haberi için tıklayın:(URFA HABER - ÖZEL)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık