Ana Sayfa Urfa Haberleri ŞİVAN PERWER SEÇİM PANOLARINDA FOTOĞRAFLARININ KULLANILMASINDAN RAHATSIZ

ŞİVAN PERWER SEÇİM PANOLARINDA FOTOĞRAFLARININ KULLANILMASINDAN RAHATSIZ

Kürt Sanatçı Şivan Perwer Vâkfı, AKP tarafından Urfa'da seçim panolarında sanatçı Şivan Perwer'ın fotoğraflarının kullanmasından rahatsızlık duyduklarını açıkladı.

Giriş Tarihi: 20 Mart 2014 Perşembe 14:34
ŞİVAN PERWER SEÇİM PANOLARINDA FOTOĞRAFLARININ KULLANILMASINDAN RAHATSIZ

Vakıf yetkilileri, Sanatçı Şivan Perwer’in memleketi Urfa'da AKP tarafından kendisine ait fotoğrafların seçim panolarında kullanmasına tepki gösterdi.

Geçtiğimiz günlerde AKP'nin Urfa'daki bir seçim panosunda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Şivan Perwer'in; geçen Diyarbakır buluşması sırasında çekilen fotoğraflar kullanılmıştı.

Cihan Haber Ajansı'na (Cihan'a) konuşan Şivan Perwer Vakıf Müdürü Haji Ahmed; Perwer'in seçim propagandasında kullanılan fotoğraflardan rahatsız olduklarını söyledi. Ahmed, parti afişlerindeki fotoğrafların kendilerine sorulmadan kullanıldığını ifade etti.

Ahmed: "Şivan Perwer bir millete mal olmuş bir sanatçıdır. Kendisi hiç bir siyasi partinin siyasi propagandasında yer almadı. Bundan sonrada yer almayacak." şeklinde konuştu.

Kendisine danışılmadan seçim panolarında kullanılan fotoğrafların Şivan Perwer'i üzdüğüne dikkat çeken Ahmed, Şivan'ın her zaman sanatı ile kendini ifade ettiğini bundan sonrada böyle devam edeceğini vurguladı.

kaynak: http://haberler.com/sivan-perwer-secim-panolarinda-fotograflarinin-5808304-haberi/

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star