Ana Sayfa Urfa Haberleri SİVEREK BELEDİYESİ KIRSAL ALAN ÇALIŞMALARI

SİVEREK BELEDİYESİ KIRSAL ALAN ÇALIŞMALARI

Siverek Belediyesi kırsal alanda başlattığı çalışmalar kapsamında Yukarı Beşyamaç, Kırkpınar ve Aşağı Beşyamaç mahallelerinde yol yapım çalışmalarına başladı

Giriş Tarihi: 5 Mayıs 2015 Salı 11:41
SİVEREK BELEDİYESİ KIRSAL ALAN ÇALIŞMALARI

Siverek Belediyesi kırsal alanda başlattığı çalışmalar kapsamında Yukarı Beşyamaç, Kırkpınar ve Aşağı Beşyamaç mahallelerinde yol yapım çalışmalarına başladı. Üç ayrı ekip haline yapılan çalışmalarda çok sayıda araç ve iş makinesiyle yoğun bir mesai harcanıyor.

Meclis üyeleri ve Belediye Başkan Yardımcılarıyla beraber çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Avukat Resul Yılmaz, çalışmaların bir an önce tamamlanması talimatı verdi.

Çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Yılmaz, “Çalışmalar kapsamında kırsal mahallelerde başlattığımız yol yapım çalışmalarını incelemek ve vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek üzere meclis üyesi arkadaşlarımızla beraber Yukarı Beşyamaç, Kırkpınar ve Aşağı Beşyamaç mahallelerimizi ziyaret ettik. Ayrıca burada yaşayan vatandaşlarımızın taleplerini dinleyerek en kısa zamanda yerine getirmek için uğraşıyoruz. Altını çizerek vurgulamak istiyorum ki yaptığımız bu çalışmalar kesinlikle ve kesinlikle seçim endeksli çalışmalar değil. Bizim anlayışımız da seçime kadar çalış sonra çalışma yoktur, olamazda. İnsanlarımız seçimden sonra bunu rahatlıkla görecekler ki çalışmalarımız ile yine sahada olacağız ve çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star