Ana Sayfa Urfa Haberleri SİVEREK BELEDİYESİ YOL ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

SİVEREK BELEDİYESİ YOL ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Ekipler Ortanca mahallesine bağlı Sadıklı sokağında çalışıyor.

Giriş Tarihi: 3 Haziran 2015 Çarşamba 14:19
SİVEREK BELEDİYESİ YOL ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Siverek Belediyesi merkez çalışmalarının yanı sıra kırsal alanda da çalışmalarını sürdürüyor. Kırsal Hizmetler Müdürlüğüne bağlı ekipler Karakeçi bölgesinde bulunan Ortanca mahallesine bağlı 30 haneli Sadıklı sokağında mahalle içi yol yapım çalışmalarına başladı. Sokak yakınlarında tespit edilen kaliteli malzeme, araçlarla sokağa sevk edilerek iş makineleriyle yol yapımında kullanılıyor. Kırsal Hizmetler Müdürlüğü yetkilileri, malzemenin kaliteli olduğunu ve uzun vadede dayanıklı olduğunu belirtti.

 

Çok sayıda araç ve iş makinesiyle yoğun bir mesai yaptıklarını ifade eden Kırsal Hizmetler Müdürü Mehmet Kardaş, “Siverek Belediyesi olarak şu an birçok kırsal mahallede çalışmamız var. Özellikle kırsal alanda yaşayan vatandaşlarımızı yaz aylarında tozdan, kış aylarında yağışlarla birlikte gelen çamurdan kurtarabilmek için duraksamadan çalışıyoruz. Sadıklı sokağında 4 kilometrelik yol ağımız mevcut. Arkadaşlarımız kısa süre önce başlamalarına rağmen büyük mesafe kat etmiş durumdalar. Kendilerine özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

 

Sadıklı sokağı sakinlerinden Mehmet Gümüşkan yollarının kullanılamaz halde olduğunu belirterek, “Siverek Belediyesi köyümüze gelerek yol çalışmalarına başladı ve yollarımızı düzeltmeye başladı. Öncelikle Milletvekilimiz Kasım Gülpınar ve Siverek Belediye Başkanımız Resul Yılmaz’a çok teşekkür ederim, Allah razı olsun. Çalışmalardan son derece memnunuz ve her zaman kendileriyle beraber olacağımızı belirtiyoruz” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık