Ana Sayfa Urfa Haberleri Siverek Belediyesinden parke çalışması

Siverek Belediyesinden parke çalışması

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü 25 bin metrekare parke döşeyecek.

Giriş Tarihi: 11 Mart 2015 Çarşamba 10:48
Siverek Belediyesinden parke çalışması

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü 25 bin metrekare parke döşeyecek.

Siverek Belediyesi ile Kültür ve Turizm Bakanlığı arasında yapılan protokolün ardından bakanlık tarafından belediyeye 25 Bin metrekarelik parke taşı hibesinde bulundu.

İlçede muhtelif alanlarda çalışmalarını sürdüren Siverek Belediyesi gelen hibe desteğinin ardından Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler Yenişehir mahallesinde parke taşı döşemelerine başladı.

Mahallenin bir çok sokağında aynı anda çalışmalarını yürüten Fen İşleri Müdürlüğü Yenişehir mahallesinin ardından Bağlar mahallesinde çalışmalara başlayacak.

Çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Fen İşleri Müdürü Selahattin Özdoğan yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Siverek Belediyesi arasında yapılan protokol gereğince

ilçemizin Bağlar ve Yenişehir mahallesinde yaklaşık 25 bin metrekare parke taşı yapılacaktır. Bu kapsamda şuan Yenişehir mahallesindeki çalışmalarımıza başladık. İnşallah 1,5 ay içerisinde bu çalışmalarımızı tamamlayacağız. 25 bin metrekare parke taşından sonra Yenişehir ve Bağlar mahallesindeki vatandaşlarımız çamurdan kurtulacak. Bundan sonraki çalışmalara da hızla devam edeceğiz.”

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star