Ana Sayfa Urfa Haberleri Siverek Sgm, Yeni Binasına Taşındı

Siverek Sgm, Yeni Binasına Taşındı

Siverek Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü (SGM) yeni hizmet binasına taşındı.

Giriş Tarihi: 20 Ağustos 2013 Salı 13:30
Siverek Sgm, Yeni Binasına Taşındı

Siverek'te daha önce belediye hizmet binasında Siverekli vatandaşlara hizmet veren Sosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü için yeni bir binanın yapımına geçtiğimiz aylarda başlanmıştı.

Kısa sürede tamamlanan SGK hizmet binası Şanlıurfa karayolunun 5'inci kilometresinde eski Devlet Hastanesi'nin yanında bulunan 2 bin 300 metrekarelik alan üzerinde Siverekli vatandaşlara hizmet vermeye başladı. Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürü Kaşif Kılıç, yaptığı açıklamada, yeni hizmet binasının vatandaşlara hizmet vermeye başladığını vatandaşların işlemleri için yeni binaya gelmeleri gerektiğini söyledi.

Şanlıurfa karayolunun 5'inci kilometresinde eski Devlet Hastanesi'nin yanında bulunan 2 bin 300 metrekarelik alan üzerinde bulunan yeni hizmet binasında vatandaşlara daha hızlı ve rahat hizmet verme imkanı yakaladıklarını belirten SGK İl Müdürü Kaşif Kılıç, şunları kaydetti:

"2 bin 300 metrekarelik arsa üzerine inşa edilen modern hizmet binasına taşındık. Yeni hizmet binasında işlemler artık daha kaliteli ve hızlı olacak. Vatandaşlarımızın sosyal güvenlikle ilgili tüm sorunları kısa sürede çözüme kavuşacak" dedi.

Ayrıca Hilvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası binasının giriş katında hizmet veren HilvanSosyal Güvenlik Merkez Müdürlüğü'nün vatandaşları büyük bir eziyetten kurtardığını da sözlerine ekleyen Şanlıurfa SGK İl Müdürü Kaşif Kılıç, SGK'da işi olan Hilvan ve çevre köylerdeki vatandaşların ayaklarına hizmetin gittiğini ifade etti.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star