Ana Sayfa Urfa Haberleri SİVEREK TİCARET VE DANAYİ ODASI TOBB 72.GENEL KURUL İÇİN ANKARA’DA

SİVEREK TİCARET VE DANAYİ ODASI TOBB 72.GENEL KURUL İÇİN ANKARA’DA

Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 72. Mali Genel Kurulu için Ankara’daydı.

Giriş Tarihi: 13 Mayıs 2016 Cuma 12:49
SİVEREK TİCARET VE DANAYİ ODASI TOBB 72.GENEL KURUL İÇİN ANKARA’DA

81 vilayetten TOBB Delegelerinin Başkan Rifat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Anıtkabir Ziyaretiyle başlayan Genel Kurul , öğleden sonra TOBB Delegeliğinde 10 yılı dolduran üyelere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen Hizmet Şeref Belgesi ve Plaket Töreni ile devam etti.

11 Mayıs Çarşamba günü TOBB’un 72.inci Genel Kurulu M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, TOBB camiası üyelerinin, bürokratların, siyasilerin, Oda-Borsa Başkanlarının ve TOBB Delegelerinin katılımıyla TOBB ETܒde gerçekleştirildi.

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde gerçekleşen genel kurula, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu , CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TOBB Delegeleri, sivil toplum kuruluşlarının başkanları, kongre üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Genel kurula Ödemiş Ticaret Odası’nı temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Salih Serdal Bucak ,Meclis Başkanımız Zübeyir Kılıç , Meclis Üyelerimz İzzet Polatoğlu, Mevlüt Karakayalı , Adnan Akçiçek , Hamza Toroman , Ahmet Durhan Ordu Gürsel Yigiter ,Genel Sekreterimiz Yeliz Akın katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 72. Genel Kurulu’nda konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu esas zenginliğin girişimci ruh olduğunu ifade ederek, “Hedeflere ulaşmak istiyorsak, geride kalmak istemiyorsak, her gün bir önceki günden daha fazla çalışmak zorundayız” dedi. Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan TOBB Başkanı ‘Türkiye hepimizin’ mesajı verdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık