Ana Sayfa Eğitim Siverekli Öğrencilere Polisten Kırtasiye Yardımı

Siverekli Öğrencilere Polisten Kırtasiye Yardımı

ŞANLIURFA İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü 'Memleketimi tanıyorum, ülkemi seviyorum' projesi kapsamında, Siverek İlçesi'nde bin 500 öğrenciye kırtasiye ve giyim malzemesi dağıttı.

Giriş Tarihi: 6 Aralık 2012 Perşembe 13:33
Siverekli Öğrencilere Polisten Kırtasiye Yardımı

Toplum Destekli Polis ekipleri ile Karacadağ Türkmen Derneği üyeleri, ilçe merkezinde bulunan Dalkaya, Çıkrık, Köksür, Eskihan ve Söylemez köylerinde bulunan ilköğretim okullarındaki öğrencileri ziyaret etti. Ziyaret sırasında polisler ve dernek üyeleri yanlarında getirdiği kırtasiye ve giyim malzemelerini öğrencilere dağıttı.

Ziyaret sırasında konuşan Şanlıurfa Toplum Destekli Polis Şube Müdürü Volkan Güneş, "Bizler sizleri seviyoruz. Sizlerden beklediğimiz derslerinizde başarılı olup vatana ve millete hayırlı birer insan olmanızdır. Sizler de okuyarak çeşitli meslek sahibi olacaksınız. Sizlere her zaman destek olmaya hazırız" dedi.

Karacadağ Türkmen Derneği Başkanı Nusret Kaya ise "Toplum Destekli Polis Müdürlüğü’ne teşekkür ediyoruz. 'Memleketimi tanıyorum, ülkemi seviyorum' projesi kapsamında öğrencilerimize kırtasiye malzemeleri ve tişört hediye ettik" diye konuştu.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star