Ana Sayfa Urfa Haberleri SİVEREKLİ YAZARLAR MEHMED UZUN ANISINA GENÇLERLE BULUŞUYOR

SİVEREKLİ YAZARLAR MEHMED UZUN ANISINA GENÇLERLE BULUŞUYOR

Siverek Gençlik Platformu, Mehmed Uzun anısına gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında Siverekli yazarları ilçedeki gençlerle buluşturacak.

Giriş Tarihi: 8 Nisan 2014 Salı 05:16
SİVEREKLİ YAZARLAR MEHMED UZUN ANISINA GENÇLERLE BULUŞUYOR

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde Siverek'teki gençlik sorunları üzerine çözüm üretmeyi amaçlayarak kurulan Siverek Gençlik Platformu projelerine bir yenisini daha ekliyor. İlçede daha fazla düşünen, okuyan ve yazan bir neslin yetiştirilmesine öncülük etmek için Siverek Gençlik Platformu, Mehmed Uzunanısına gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında Siverekli yazarları yörenin gençleriyle buluşturacak. Etkinliğe Kemal Siyahhan, Rıfat Mertoğlu, İbrahim İnecik, Hicri İzgören, Mustafa Sancar, Sinan Karakaş gibi usta kalemler katılacak. Ayrıca konuk yazar olarak Mehmed Uzun anısına kitap yazmış olan Ferzende Kaya'nın da katılacağı belirtildi.

24 Nisan'da Saat 13.00'da Eyüp Cenap Gülpınar Gençlik Merkezi'nde gençleri yazarlarla buluşturacak olan Platform, Mehmed Uzun'u unutturmamak adına bir panel düzenleyecek. Panelin yöneticilini ise yine Siverekli bir yazar olan Hasan Baydilli yapacak. Etkinlikten sonra ise yazarlar bazı okulları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet edecek.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Büyükşehir, arıtma tesisi için altyapı planlamasını yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık