Ana Sayfa Urfa Haberleri SİVEREK'TE BETON YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

SİVEREK'TE BETON YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Belediye Başkan Vekili Hatipoğlu betonlama çalışmaları yerinde inceledi.

Giriş Tarihi: 13 Ocak 2016 Çarşamba 09:49
SİVEREK'TE BETON YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Siverek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin Fırat mahallesinde sokak betonlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Beton yol çalışmalarına başlanılan Fırat Mahallesinde incelemelerde bulunan Belediye Başkan Vekili Hamdi Hatipoğlu ve beraberindekiler Belediye Başkan Yardımcısı Hacı Ahmet Öncül ile Fen İşleri Müdürü Selahattin Özdoğan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alarak vatandaşların taleplerini dinledi.

Devam eden sokak betonlama çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkan Vekili Hamdi Hatipoğlu çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti. ’Siverek Belediyesi olarak bugün Fırat Mahallemizi ziyaret ettik burada yapılan beton yol çalışmasını yerinde incelemek üzere buradayız. Ekibimizle beraber Fen İşlerinden sorumlu Belediye Başkan Yardımcımız, Fen İşleri Müdürümüz burada çalışan çalışma arkadaşımız daha önce burada 30 ila 40 bin m2 Parke taşı ve beton çalışmamız olmuştur. Bugünde çalışmamız toplamda 20 bin m2 bulacak buradaki vatandaşımızı çamurdan kurtarmak okula giden çocuklarımızın okula daha rahat güzel imkânlar içerisinde okula gidip gelmelerini sağlamak için bu çalışmalarımız sürdüreceğiz. Sadece burada değil Fırat mahallesinde değil inşallah birkaç gün sonra Yenişehir mahallemizin muhtelif sokaklarında caddelerinde de bu beton çalışmamızı sürdüreceğiz, Siverek Belediyesi hizmet konusunda sınır tanımıyor her zaman Siverek Belediyesi Hizmet noktasında vatandaşın yanındadır hizmetleri kış ’ta olsa Yaz’da olsa en hızlı bir şekilde vatandaşın ayağına götürmeye devam etmektedir. Özellikle burada çalışmada emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum mahalle halkına da burada yapılan çalışmanın hayırlı olmasını temenni ediyorum ’’dedi.

Mahalle sakinleri mahallerinde cadde ve sokakların betonlama çalışmalarına destek vererek Belediye Başkanı Resul Yılmaz ve ekibine teşekkür etti.  

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık