Ana Sayfa Urfa Haberleri Siverek'te Trafik Kazaları Mobese Kameralarına Yansıdı

Siverek'te Trafik Kazaları Mobese Kameralarına Yansıdı

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde meydana gelen maddi hasarlı ve yaralamalı trafik kazaları, Mobese kameralarına yansıdı.

Giriş Tarihi: 5 Mart 2013 Salı 09:43
Siverek'te Trafik Kazaları Mobese Kameralarına Yansıdı

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde meydana gelen maddi hasarlı ve yaralamalı trafik kazaları, Mobese kameralarına yansıdı. Kameralar tarafından saniye saniye kaydedilen kazaların dikkatsizlikten kaynaklandığı görüldü.

Siverek Emniyet Müdürlüğü tarafından 6 ay önce ilçenin 11 noktasına 37 kamera kuruldu. Olayların önlenmesi ve suça erken müdahale etmenin amaçlandığı kameralar aynı zamanda meydana gelen kazaları da kaydetti. İlçe Emniyet Müdürlüğü, son zamanlarda kameralar tarafından kaydedilen kazaların görüntülerini gazetecilere dağıttı. Görüntülerde; dikkatsizlik ve aşırı hız nedeniyle araçların birbirine çarptığı görülürken, yolu kontrol etmeden karşıya geçmeye çalışan bir gencin çarpan otomobil nedeniyle metrelerce sürüklendiği görülüyor. Mobese kameraları, ilçede hasta taşıyan bir ambulansın da Fırat Mahallesi'nde yola çıkan büyükbaş hayvan sürüsüne çarpmasını saniye saniye kaydetti.

Emniyet yetkilileri, kazaların sürücü ve yaya hatasından kaynaklandığını belirterek sürücüleri dikkatli olmaları konusunda uyardı

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık