Ana Sayfa Kültür/Sanat Şiwan Perver "Hasta Değilim" (ÖZEL HABER)

Şiwan Perver "Hasta Değilim" (ÖZEL HABER)

Aslen Şanlıurfa'lı olan, Kürt Sanatçı Şiwan Perver Urfa Haber'e yaptığı özel basın açıklamasında sağlığı ile ilgili haberleri yalandı. Perver "Hasta Değilim" dedi.

Giriş Tarihi: 7 Kasım 2011 Pazartesi 00:42
Şiwan Perver
Aslen Şanlıurfa'lı Kürt Sanatçı Şiwan Perver, Urfa Haber'e gönderdiği mailde yaptığı özel basın açıklamasında sağlığı ile ilgili haberleri yalandı. Perver, hasta olmadığını, sağlığının süper derecede yerinde olduğunu söyledi.

Şiwan Perver Urfa Haber'e gönderdiği basın açıklamasında:


"Bugün medyada yer alan kalp rahatsızlığımla ilgili haberler doğru değildir. Kalbim sapasağlam ve kükremekte olup sevenlerimin bu tür spekülatif haberlere itibar etmemesini umuyorum.


Basına ve Kamuoyuna Açıklama:

Dostlarım üzülmesin!Bugün medyada yer alan kalp rahatsızlığımla ilgili haberler doğru değildir. Kalbim sapasağlam ve kükremekte olup sevenlerimin bu tür spekülatif haberlere itibar etmemesini umuyorum. Eyüp Bischoff bir tanıdığım olmakla beraber kendisi ile herhangi bir menejerlik ve iş ilişkim yoktur.

Şu anda kendi stüdyomda yeni bir albüm çalışması ile ilgilenmekte olup bunu yıl sonuna kadar tamamlamak için yoğun bir çaba harcıyorum.Uzun bir aradan sonra mükemmel bir albüm ile sevenlerimin karşısına çıkmanın heyecanı içindeyim.

Yine daha evvel medyada çıkan bir sinema filminde oynayacağım ve bunun için ülkeme döneceğim şeklindeki haberlerde gerçek olmayıp burada iradem dışında ismim kulanılmıştır.

Güzel yarınların özlemi içinde bütün sevenlerim ve müsülman aleminin ve Urfa'lı hemşerilerimin Kurban bayramını kutlar, bu bayramın barış ve huzura vesile olmasını dilerim.Şivan Perwer

Bonn, 05.11.2011


(Urfa Haber -ÖZEL)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star