Ana Sayfa Sağlık Siyah Diş Tozu ile Güzel Gülün

Siyah Diş Tozu ile Güzel Gülün

Beyaz gülüşlere sahip olmak ve bu gülüşler nedeni ile kendinizi daha iyi hissetmek istiyorsanız öncelikle doğru

Giriş Tarihi: 5 Eylül 2016 Pazartesi 03:10
Siyah Diş Tozu ile Güzel Gülün

Beyaz gülüşlere sahip olmak ve bu gülüşler nedeni ile kendinizi daha iyi hissetmek istiyorsanız öncelikle doğru bir diş bakım ürünü tercih etmelisiniz ve bu diş bakım ürününü aynı zamanda diş beyazlatma özelliği de bulunması gerekmektedir ki bu ürün aslında Türkiye'de bir süredir satışta bulunmakta ve aslında sosyal medya olsun bir çok platformda gözleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu ürün siyah diş tozu olarak adlandırılmaktadır ve son zamanların belki de karşılaşılabilecek en iyi ve en kaliteli ürünü olarak bilinmektedir. Bunu bize veren ise uzman doktorların black powder içerisinde bulunan siyah aktif karbon ile ilgili dile getirdikleridir. Söylediklerine göre diş beyazlatma konusunda en üst seviyede etkisi bulunmakta ve üstelik dişlere de hiç bir zararı olmadığı için hızlı bir şekilde beyazlatma işlemini sağladığı belirtilmektedir.

Elbette dişlerin sararma yoğunluğuna göre dişlerin beyazlama süresinde de değişiklikler görülmesi muhtemel bir durumdur Yani bir anda hızlı bir şekilde dişlerin bembeyaz olmasını beklememeniz gerekmektedir ki zaten ürün özelliği bu değildir. Aşama aşama yani adım adım beyazlamayı sağlamaktadır. Nasıl mı oluyor ? Aslında bunu size en iyi anlatacak olan resmi sitenin satın alma sayfasında yer alan karteladır. Satın alma sayfasına girdiğiniz zaman karşınıza çıkan karteladan dişlerinizin rengini seçebilirsiniz. Bu renk seçiminden sonra orjinal black powder diş beyazlatıcı kullanımı yaparak kaç adımda ne kadar beyazlatma sağlanıldığını görebileceksiniz. Bu işlemi tamamen adım adım yapmasıdır aslında sağlıklı olan ki zaten bu şekilde dişlerinizin kalıcı bir beyazlık sağlamasına olanak tanımış olacaksınız. Aslında doğru olan dişlerin doğal beyazlığına dönmesidir ve dişlerin doğal rengi de aslında süt beyaz değil sarıya yakın bir tondur. Ancak bunu bir çok kişi istememekte ve tamamen filmlerde görülen ünlülerin gibi bembeyaz dişlere sahip olmaktır.

Bunun için de elbette beyazlatma işlemi sağlanılmakta ve sadece belki 1 kutu daha fazla kullanım yapmanız gerekecektir. Bu aşamada da aslında siyah diş tozu kampanyaları incelemeniz önerilmektedir. incelemeniz bittiği zaman kampanyalı rakamlardan yararlanıp fazla alım yapmanız sizin yararınıza olacaktır ki zaten dişleriniz beyazladığı zaman bir an da kullanım yapmayı kesmemeniz önerilmektedir. Yavaş yavaş kullanımı bırakmanız daha sağlıklı ve daha kalıcı bir görüntü oluşmasına neden olacaktır. Aynı zamanda önerilen ise haftada 2 ve ya 3 kere daha bu uygulamaya devam etmeniz yönündedir. çünkü bu uygulamayı kesip dişlerin sararmasına neden olan uygulamalara devam ettiğiniz takdirde ilerleyen zamanlarda tekrar aynı sorumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık