Ana Sayfa Siyaset SİYASET AKADEMİSİ SINAVI YAPILDI

SİYASET AKADEMİSİ SINAVI YAPILDI

AK Parti Şanlıurfa teşkilatı tarafından düzenlenen siyaset akademisi sınavı yapıldı.

Giriş Tarihi: 21 Mayıs 2012 Pazartesi 03:05
SİYASET AKADEMİSİ SINAVI YAPILDI
AK Parti siyaset akademisi sınavı LGS sınavını aratmadı. Sınav kitapçıkları ve cevap anahtarı mühürlü torbada katılımcıların gözetiminde açıldı. Sınav kitapçıkları ve cevap anahtarı Genel Merkez’den bir görevli gözetiminde getirildi.

AK Parti İl teşkilatı AR-GE başkanlığınca düzenlenen 8 haftalık Siyaset Akademisi maratonun sonunda düzenlenen sınav Pazar günü saat 13:00’da SGK İl Binası Konferans Salonunda yapıldı.

Sınav hakkında bilgi veren AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Siyaset Akademisi İl Koordinatörü Nusret Urmak; “Sekiz haftalık siyaset akademisi maratonu sonunda bugün tüm katılımcılara yönelik sınav yapıldı. Sınav kitapçıklarımız A, B ve C kitapçıklarından oluştu. Sınav yapıldıktan sonra cevap anahtarı gözetmenler tarafından Genel Merkez’den gelen görevliye teslim edildi. Sınav sonuçları AK Parti Genel Merkezimiz tarafından incelendikten sonra açıklanacaktır. Sınavda 1. Olana AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan belgesini takdim edecek. AK Partimizce düzenlenen Siyaset Akademisi uzman hocalarımızca ders verildi. Akademiye katılan tüm arkadaşlara teşekkür ediyor bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum.  Siyaset akademisine katılan uzman hocalarımıza, katılımcılarımıza ve organizasyonda emeği geçen arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Siyaset akademisi katılımcılarına toplamda 50 soru soruldu. Sorular son yıllardaki siyasi gelişmeler ve ekonomik içerikten oluştu.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Bakan Çelik: Ben böyle tarım bakanlığı yapmam

Kurumsal

İçerikYukarı Çık