Ana Sayfa Urfa Haberleri SİZ YAPMAMAYA, BİZDE HABER YAPMAYA DEVAM EDELİM!

SİZ YAPMAMAYA, BİZDE HABER YAPMAYA DEVAM EDELİM!

Evet, sevgili izleyenler bir söz vardır siz yapmaktan bıktınız biz yapmamaktan sözü ama şimdi tersini getireceğiz. Neden mi bahsediyorum? Topçu meydanı yani Rabia Meydanından. Yapıldığı ve harabeye dönüştüğü ilk günden buyana takibini yaptığımız Meydan halen yapılmıyor ve bizde diyoruz ki siz yapmama devam edin bizde haber yapmaya devam edelim!

Giriş Tarihi: 21 Aralık 2014 Pazar 17:42
SİZ YAPMAMAYA, BİZDE HABER YAPMAYA DEVAM EDELİM!

 Şanlıurfalının kaderinde yer alan kentin gelişimine engel halen bu uygulama yürürlükte. Nedendir bilinmez ama Kentte bir çivi çakanlar şimdi ise o çiviyi çıkardıkları yetmezmiş gibi kolonları söküyor. Konu Topçu Meydanı. Su gider yolu yani kanalizasyon olmayınca alt katı su basan ve milyonlarca lira para harcanan Topçu Meydanı. Gelin görün ki başka illerin ilçesinde olmayan çamur bu güzelim büyükşehir Şanlıurfa’da var çamur deryasına dönen alan ve yeşil alan olması gereken yerde çamur birikintileri.

 Vatandaşlar tepkili tepki’li olmasına ama oy verirken hesaba alınan vatandaş neden şimdi bir iş talep ederse yapılmıyor veya kaideye almıyor.Biz halkın sesiyiz ve diyoruz Bu Topçu meydanı yapılana dek haber yapacağız.

YORUMLAR
  • yorum2014-12-21 23:49:17AHMET DEMİR

    bozova belediyesi yaslıca yolunda ay tesi̇sleri̇nde kaçak 5 katli otel i̇nşaatina neden döz yumuyor. maddi̇ menfaatmi̇ var yoksa ortaklikmi. lütfen araştirin

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star