Ana Sayfa Siyaset SKM BAŞKANLIĞINDAN MİTİNG İÇİN TEŞEKKÜR

SKM BAŞKANLIĞINDAN MİTİNG İÇİN TEŞEKKÜR

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Osman Güzelgöz, Büyük AK Parti Mitingine katkısı olan herkese teşekkür etti.

Giriş Tarihi: 22 Mayıs 2011 Pazar 14:53
SKM BAŞKANLIĞINDAN MİTİNG İÇİN TEŞEKKÜR
    Osman Güzelgöz teşekkür mesajında şunları ifade etti; Dün Topçu Meydanında onbinlerin katıldığı, coşku dolu, Büyük AK Parti Mitinginin hazırlanmasında, düzenlenmesinde ve  katılım sağlanmasında emeği geçen ; İl Yönetimimize, Merkez İlçe Yönetimimize, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza, İlçe Yönetimlerimize, Belediye Başkanlarımıza, Belediye ve İl genel Meclis Üyelerimize ve kendisine hizmet edeni baştacı eden, fedakar, cefakar, kadir kıymet bilen, Büyük Usta R.Tayyip ERDOĞAN'I samimiyetle bağırlarna basan Değerli Şanlıurfalılara şükranlarımızı sunuyoruz.     Beraberliğin  ve birlikte çalışma azminin bir örneği sergilenmiştir. Bu duruşun 12 Haziran'da ve sonrasında da devam edeceğine olan inancımız tamdır. Artık birşeylerin değiştiğinin, önümüzdeki dönemin çok farklı olacağının bir işaretidir. Birlik ve beraberliğin olduğu yerde hayır vardır ve öylede olmuştur. Biz tüm teşkilatımız ve Milletvekili Adaylarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. İnşallah AK Parti olarak Şanlıurfa'da  yeni bir rekora imza atıp çok yüksek bir oy oranı ile 12 Milletvekili Adayımızı Meclise göndereceğiz. 

    Birlikte ve koordineli çalışmanın karşılığını alacağımıza inanıyoruz. Birlikte Başaramayacağımız hiç birşey olduğuna inanmıyoruz. İstikrar Sürsün Şanlıurfa Büyüsün sloganımızda belirttiğimiz gibi; Bu coğrafyada hep eksikliğini hissettiğimiz ve uzun yıllar sonra kavuştuğumuz, 9 yıldır kesintisiz devam eden "İSTİKRAR" ın kesintiye uğramaması için, Halk için ve Halk adına yapılan hizmetlerin devamı için, çocuklarımız için, yarınlarımız için, Adalet ve Kalkınmanın tesisine devam edebilmek için AK Parti olarak çalışmaya mücadele etmeye devam edeceğiz. 

    AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi olarak Herkese katkılarından dolayı tekrar tekrar teşekkür ediyor, selam, sevgi ve sagılarımızı sunuyoruz.

   AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı

   Osman Güzelgöz

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star