Ana Sayfa Urfa Haberleri SODES kursiyerlerinin sergisine ilgi

SODES kursiyerlerinin sergisine ilgi

Karaköprü Belediyesi'nin Sosyal Destek Programı(SODES) kapsamında açtığı kurslara katılan kursiyerlerin eserlerinden oluşan sergi, vatandaşlardan ilgi gördü.

Giriş Tarihi: 18 Şubat 2012 Cumartesi 14:26
SODES kursiyerlerinin sergisine ilgi
Urfacity AVM'de açılan ve 700 civarında ev tekstil ürünüyle, el sanatları eserlerinin yer aldığı sergiyi çok sayıda vatandaş gezdi.


Şanlıurfa Halk Eğitimi Merkezi görevlilerinden Funda Ateşoğlu, SODES kapsamında istihdam sağlamaya yönelik açılan kursların devam ettiğini ifade ederek, bu çerçevede Karaköprü Belediyesince verilen kurslara katılan kursiyerlerin sergi açtığını belirtti. Vatandaşların sergiye ilgi gösterdiğini dile getiren Ateşoğlu, şunları kaydetti:


''Sergimiz, SODES kapsamında eğitim verdiğimiz 100 öğrencimizin eserlerinden oluşuyor. İstihdama yönelik öğrenme amaçlı yapılan eserlerimizi kursiyerlerimiz 3 ayda oluşturdu. Sergimiz el sanatları ve ev tekstil ürünlerinden oluşuyor. 3 gün boyunca açık kalan sergide vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştık. Çok güzel bir sergi oldu. Bizi ziyaret eden herkese teşekkür ediyoruz. Kursiyerlerimizin bu ilginin neticesinde eminim daha güzel eserler ortaya çıkaracaktır.'' 
(ANADOLU AJANSI)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık