Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Urfa Haberleri SOİL GELENEKSEL İFTAR BULUŞMASINI ŞANLIURFA'DA GERÇEKLEŞTİRDİ.

SOİL GELENEKSEL İFTAR BULUŞMASINI ŞANLIURFA'DA GERÇEKLEŞTİRDİ.

Haber:Tahir COŞANDAL - İlki Konya'da, 2.si peygamberler şehri Şanlıurfa Dedeman Otelde gerçekleştirilen Geleneksel İftar Buluşmasına Adıyaman, Diyarbakır, Batman ve Şanlıurfa bayileri katıldı.

Giriş Tarihi: 31 Temmuz 2012 Salı 13:12
SOİL GELENEKSEL İFTAR BULUŞMASINI ŞANLIURFA'DA GERÇEKLEŞTİRDİ.
Soil Yönetim Kurulu Başkanı Beşir ACAR, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Serhat AKA, Genel Müdürü Dr. Ayhan ERDEM, Güneydoğu Bölge Müdürü Timuçin YILMAZ, Batman Saha Müdürü Kadir BEDİR, Kalite Kontrol Elemanı Servet ÜREK’in de bulunduğu iftar buluşmasında yemek sonrası konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Beşir ACAR:

Bugüne kadar maden, inşaat, beton, otomotiv, turizm gibi pek çok sektörde faaliyet gösteren Grubun yıllardır akaryakıt sektöründe olduğunu belirterek bugüne kadar hem Bpet’ in hem de Soil’in hissedarı olduklarını belirten Besir acar bpet hisselerini devrederek Soıl hisselerinin tamamına sahip olmanın gururunu yaşadığına vurgu yaptı. Soil bayi yapısını incelediklerinde doğru yerde, doğru zamanda, doğru bayilerle birlikte olma ilkesini bozmayan Soil’in, iyi bir bayi yapısı olduğunu belirten Beşir ACAR, ilerleyen günlerde tüm bayileri gezerek hepsiyle tanışacaklarını belirti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Ucuz Toplu SMS Servisi
Bu habere de bakabilirsiniz Albayrak kurum amirleriyle bir araya geldi.

Albayrak kurum amirleriyle bir araya geldi.

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık