Ana Sayfa Urfa Haberleri SON KALE AİLE KONFERANSI YAPILDI

SON KALE AİLE KONFERANSI YAPILDI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yeşilay Cemiyeti Şanlıurfa Şubesinin katkılarıyla “Son Kale Aile” adlı konferans gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 22 Kasım 2014 Cumartesi 11:59
SON KALE AİLE KONFERANSI YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda düzenlenen konferansa konuşmacı olarak katılan Uzman Psikolojik Danışman Sait Özdemir, eğitimcilere ve ailelere madde bağımlılığı konusunda önemli tavsiyelerde bulundu.

 

Şanlıurfa Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman, Büyükşehir Belediyesi Kültür-Sanat ve Kütüphaneler Şube Müdürü Suphi Çiçek, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M.Arif Kırıkçı, Yeşilay Cemiyeti Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik ve çok sayıda davetlinin katıldığı konferansa eğitimciler ve aileler ilgi gösterdi.

 

Konferans öncesinde açılış konuşması yapan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı M.Arif Kırıkçı, madde bağımlılarına göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

 

Şanlıurfa Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman ise, Valilik olarak madde bağımlılığına yönelik yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi ve konferansın düzenlenmesinde emeği geçen Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerine teşekkür etti.

 

Aile, çocuk ve özellikle gençlere büyük önem verdiklerini ifade eden Büyükşehir Belediyesi Kültür-Sanat ve Kütüphaneler Şube Müdürü Suphi Çiçek, “Temel hedefimiz bu toplumun günün ihtiyaçlarına göre donanımlı, sağlıklı gençler olarak yetiştirmektir” dedi.

 

 

Öte yandan Konferans Uzman Psikolojik Danışman Sait Özdemir sunumu ile sona erdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Financial Times saldırıyı anayasa ve başkanlık ile ilişkilendirdi

Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star