Ana Sayfa Urfa Haberleri SON SÖZ İBO'NUN: YALANNN

SON SÖZ İBO'NUN: YALANNN

Sürpriz bir şekilde Ayşegül Yıldız ile evlenen ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses hakkında çıkan haberlere ilişkin basın duyurusu paylaştı.

Giriş Tarihi: 29 Eylül 2011 Perşembe 19:31
SON SÖZ İBO'NUN: YALANNN
Sürpriz bir şekilde Ayşegül Yıldız  ile evlenen ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses hakkında çıkan haberlere ilişkin basın duyurusu paylaştı.

İşte İbrahim Tatlıses'in evlilik  haberlerine ilişkin açıklaması.. Yazılan senaryolar 300 bölüm dizi olur. Konuşulan konulardan ne benim ne de Ayşegül Hanım'ın haberi var. Seyredip gülüyoruz. Yaptığımız evliliğe saygı duyulmasını ve daha fazla senaryo üretilmemesini rica ediyorum.

Basında yazıldığı gibi ne Ayşegül Hanım'ın benim paramda gözü var ne Ayşegül Hanım evlilik  için şart koşmuş ne de Damla Hanım Ayşegül Hanım yüzünden kovulmuştur. Kovuldu kelimesi çok çirkin. Ve hiç yakışmamıştır. Damla Hanım 9 yıllık çalışma hayatında her türlü işimde yardımcı olmuş ve elinden gelenin en iyisini yapmıştır. Karşılıklı konuşup helalleşerek iş ilişkimizi bitirdik. Bu saatten sonra evliliğimizle ilgili konuşulanlara ve yazılanlara dikkat edilmesini ve hiç kimsenin incitilmemesini önemle rica eder, saygılarımı sunarım.

İbrahim TATLISES

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa Barosu'nda seçimi Tüysüz kazandı

Urfa Barosu'nda seçimi Tüysüz kazandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık